کدخبر : 49058
یکشنبه 7 آذر 1395 - 0:04
70 بازدید
فاقددیدگاه

آقای آخوندی اگر خانواده خودتان در قطار بود بازهم از بیمه سخن می‌گفتید؟

نماینده ارومیه از مواضع آخوندی انتقاد کرد و بیان داشت: وزیر راه و شهرسازی به جای عذرخواهی و پاسخگویی به افکار عمومی از بیمه حرف می‌زند.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

نماینده ارومیه از مواضع آخوندی انتقاد کرد و بیان داشت: وزیر راه و شهرسازی به جای عذرخواهی و پاسخگویی به افکار عمومی از بیمه حرف می‌زند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی آناج در واکنش به اظهارات آخوندی مبنی بر بیمه بودن مسافران قطار تبریز-مشهد، ابراز داشت: وزیر راه و شهرسازی به جایِ آنکه پاسخگوی بی‌کفایتی خود باشد و از مردم عذرخواهی کند، از بیمه بودن مسافران و پرداخت دیه سخن می‌گوید.

وی ادامه داد: وقتی دولت‌مردان درگیر حاشیه شده‌اند و به فکرِ لغو سخنرانی مطهری هستند، معلوم است که از امورات اصلی غافل می‌شوند.

نماینده مردم ارومیه اظهارات آخوندی را توهین به مردم آذربایجان تلقی کرد و متذکر شد: وزیر حق ندارد به جایِ عذرخواهی و پاسخگویی از بیمه حرف بزند، آیا اگر از خویشاوندان آخوندی نیز در آن قطار حضور داشتند و اتفاقی برایشان رخ می‌داد، بازهم ایشان از بیمه سخن می‌گفتند؟

وی تاکید داشت: حادثه قطار تبریز-مشهد برای دولت یازدهم و وزیرش گران تمام خواهد شد و ما به زودی وزیر راه و شهرسازی را به مجلس خواهیم کشاند تا در برابر اهمال و کم‌کاری‌ها پاسخگو باشد

پسندیدنآقای آخوندی اگر خانواده خودتان در قطار بود بازهم از بیمه سخن می‌گفتید؟(0)نپسندیدنآقای آخوندی اگر خانواده خودتان در قطار بود بازهم از بیمه سخن می‌گفتید؟(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما