کدخبر : 50267
چهارشنبه 24 آذر 1395 - 18:23
129 بازدید
فاقددیدگاه
عباسی شهردار آذرشهر:

احداث دو پارک محلی در سطح شهر آذرشهر

در اجرای برنامه‌های مدیریت شهری مبنی بر افزایش سرانه فضای سبز و ایجاد امکانات تفریحی در محلات سطح شهر پارک محلی در شهرک ولیعصر و دربند شیره چی احداث می‌گردد.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی): 

محمدرضا عباسی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی شهرداری آذرشهر، توسعه کمی و کیفی فضای سبز شهری است، افزود: با اجرای این طرح، امکان برخورداری بیشتر شهروندان از فضای سبز و کمبود فضای سبز شهری جبران می‌شود.
شهردار آذرشهر با بیان اینکه این رویکرد بیشتر مربوط به محلاتی است که فاقد فضای سبز هستند یا کمبود فضای سبز دارند، تأکید کرد: ایجاد فضای سبز و احداث پارکهای محله ای باید یکی از اولویت‌های کاری ما باشد که در این خصوص هریک از مسئولین واحدهای شهرداری با تکمیل و اصلاح پارکهای محله ای رفاه و آسایش شهروندان عزیز را فراهم آورند.
وی با اشاره به اینکه وجود پارک‌های محله ای نقش بسزایی در پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان دارد، گفت: مبنای ایجاد و توسعه پارک‌های محله ای تحقق نیاز تفریحی شهروندان است و می‌توانند زمینه‌های مساعد و مناسبی را برای تفریح و سرگرمی اهالی و خانواده‌ها فراهم کنند.
عباسی ابراز امیدواری کرد با حمایتهای مردم در اداره این پارک‌های محله ای که اصالت وجودی آنها نگهداری توسط خود مردم است بتوانیم شادابی و نشاط خاصی را به محلات ببخشیم.
وی تصریح کرد: وظیفه ما خدمت رسانی هر چه بهتر و تامین رفاه و آسایش مردم است و باید در این راه هر چه در توان داریم برای جلب رضایت مردم به کار بندیم چرا که رضایت مردم همان رضایت خداوند است.

پسندیدناحداث دو پارک محلی در سطح شهر آذرشهر(0)نپسندیدناحداث دو پارک محلی در سطح شهر آذرشهر(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما