کدخبر : 24256
یکشنبه 10 آبان 1394 - 19:54
86 بازدید
فاقددیدگاه

اندروید و کروم تلفیق می‌شوند

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

شرکت گوگل به زودی دو سیستم عامل اندروید و کروم را با هم تلفیق خواهد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از وال استریت ژورنال، گفته می‌شود که گوگل در حال طی کردن روال تلفیق سیستم عامل کروم با اندروید است و سیستم عامل تلفیقی تا سال آینده عرضه خواهد شد.

وال استریت ژورنال گزارش داد که اساسا سیستم عامل کروم با اندروید تلفیق خواهد شد چرا که اندروید در حال حاضر به عنوان یک پلتفرم برجسته توسط تعداد زیادی از کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد. تلفیق این دو سیستم عامل به معنای عرضه اندروید برای لپ‌تاپ‌ها و کامپیوترهای دسکتاپی است که احتیاج به تغییرات زیادی از جمله پشتیبانی از مارکت گوگل خواهد داشت. لپ‌تاپ‌های کروم‌بوک ظاهرا برای نشان دادن این سیستم عامل جدید نام جدیدی پیدا خواهند کرد.

سیستم عامل جدید گوگل انتظار می‌رود که تا سال ۲۰۱۷ آماه شود اما پیش نمایشی از این سیستم عامل انتظار می‌رود زودتر عرضه شود. گفته می‌شود گوگل از دو سال پیش در حال کار روی این پروژه است.

اگرچه این یک تغییر بزرگ و غافلگیرکننده خواهد بود اما لپ‌تاپ‌های کروم بوکس نسبتا موفق بوده اند و یک گزینه بسیار ارزان قیمت هستند.

سوندار پیچای – از مدیران ارشد گوگل که از دو سال قبل مسوول سیستمهای عامل‌ کروم و اندروید است، اقداماتی را برای نزدیک کردن آنها انجام داده است. این اقدامات شامل افزودن پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندروید در سیستم عامل کروم می‌شود.

اگرچه این پشتیبانی هنوز محدود است برخی اپلیکیشن‌های اندرویدی روی لپ‌تاپ‌های کروم‌بوک کار می‌کنند. گوگل هنوز در خصوص این موضوع اظهارنظر نکرده است.

پسندیدناندروید و کروم تلفیق می‌شوند(0)نپسندیدناندروید و کروم تلفیق می‌شوند(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما