کدخبر : 33887
پنجشنبه 19 فروردین 1395 - 17:45
124 بازدید
فاقددیدگاه

بازی خیلی خوبی انجام دادیم

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

سرمربی تیم تراکتور سازی گفت: بازی بسیار خوبی انجام داده و از بازیکنانم رضایت کامل دارم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریز بیدار، امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان، اظهار داشت: از هواداران تشکر می کنیم که به ورزشگاه آمدند که باعث شد تا شرایط خوبی داشته باشیم. نیمه دوم با آمدن سروش رفیعی، فوتبال خوبی بازی کرده و ساختار عالی داشتیم. خدا را شاکر هستیم که ۹ امتیاز داریم و راه زیادی را تا صعود رفته ایم.

وی ادامه داد: فوتبال خوبی را بازیکنانم انجام دادند که رضایت دارم. می توانستیم گل های زیادی را به ثمر برسانیم. ما از دقیقه ۴ موقعیت داشتیم. به دنبال این بودیم که امروز از سروش استفاده نکنیم ولی در نیمه دوم به دلیل گره خوردن بازی تصمیم گرفتیم تا به میدان برود. کادر پزشکی تلاش زیادی می کند.

سرمربی تیم تراکتور سازی ایران، بیان کرد: اگر بازی به تساوی می کشید، صعود به اما و اگر می کشید. ما تا فردا شادی می کنیم و بعد از آن به بازی با ذوب آهن فکر می کنیم. کاش فرصت می دادند ولی هر چهار روز بازی داریم. شرایط حساسی داریم و باید تمرکز داشته باشیم.

قلعه نویی، گفت: فردی قول داده که فردا به تیم پاداش بدهد ولی اجازه ندارم تا اسمش را اعلام کنم.

سرمربی تراکتورسازان، اظهار داشت: فرزاد حاتمی مواردی را که می خواهیم، اجرا می کند. در نیمه اول لایه های دفاعی ایجاد کرده و چشم به زد حملات داشتند ولی در نیمه دوم این موضوع را متوجه شدیم. ما موقعیت های زیاید انجام می دهیم. با ارایه بازی خوب به سه امتیاز رسیدیم.

وی، بیان کرد: من در این پیروزی کمترین نقش را دارم و مسئولین باشگاه همکاری بسیار خوبی دارند. خدا را شکر که توانستیم در این زمان کم تیم خوبی را درست کردیم.

پسندیدنبازی خیلی خوبی انجام دادیم(0)نپسندیدنبازی خیلی خوبی انجام دادیم(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما