کدخبر : 57886
یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 - 14:18
16 بازدید
فاقددیدگاه
اژه ای:

برخی کاندیداها در گذشته خواهان مجازات مجرمان در ملاء‌عام بودند

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری فراموش کردند که در گذشته می‌گفتند باید مجرمان را در ملاء عام مجازات کرد، ما افتخار می‌کنیم که ۳۸ سال با مفسدان و متجاوزان به امنیت مردم برخورد کردیم.

 به نقل از فارس، محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه همچنین در پاسخ به این سوال که یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در برنامه مناظره عنوان کرده است دستگاه قضایی ۳۸ است با مردم برخورد کرده و برخی را هم اعدام کرده است، واکنش شما به این اظهارنظر چیست؟ گفت: حتما همین طور است که از ابتدای انقلاب تاکنون دستگاه قضایی در تمام صحنه‌ها برای برخورد با مفسدان و تروریست‌ها و بر هم زنندگان امنیت مردم حضور داشته و برخورد کرده است.

وی گفت: آن روز که برخی در همین تهران به دلیل داشتن چهره حزب‌اللهی از سوی تروریست‌ها به گلوله بسته می‌شدند قطعا دستگاه قضایی ورود کرده و آنها را مجازات کرده است. 

اژه‌ای گفت: قوه قضائیه و نیروی انتظامی حتما در طول این ۳۸ سال با باندهای مافیای مواد مخدر مبارزه کرده و بعد از این هم همین رویه را پیش خواهد گرفت تا با مفسدان برخورد کند و به همین موضوع هم افتخار می‌کند.

معاون اول قوه قضائیه گفت: اگر امروز عده‌ای باشند که بخواهند امنیت مردم را بر هم بزنند ما برخورد می‌کنیم کما اینکه در طول همین سال‌ها با همه این افراد برخورد کرده‌ایم و خواهیم کرد. 

اژه‌ای گفت: ما کمال تأسف را به حال برخی داریم که امروز برای رأی جمع کردن حتی گذشته خود را فراموش کرده‌اند و فراموش کرده‌اند که یک روز می‌گفتند باید برخی از افراد در ملاء عام مجازات شوند.

وی گفت:‌ البته ما این حرف‌ها را فراموش نمی‌کنیم و قوه قضائیه به طور قطع بعد از طی شدن انتخابات به تک تک این حرف‌ها مستند پاسخ خواهد داشت و أن بحشی که موارد اتهام داشته باشد رسیدگی خواهد کرد

پسندیدنبرخی کاندیداها در گذشته خواهان مجازات مجرمان در ملاء‌عام بودند(0)نپسندیدنبرخی کاندیداها در گذشته خواهان مجازات مجرمان در ملاء‌عام بودند(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما