کدخبر : 46151
سه شنبه 27 مهر 1395 - 19:31
198 بازدید
فاقددیدگاه

بیمارستان ۸۵ تختخوابی آذرشهر تا پایان سال افتتاح می‌شود

فرماندار شهرستان آذرشهر گفت: بیمارستان ۸۵ تختخوابی این شهرستان تا پایان امسال در این شهرستان افتتاح می‌شود.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

یدالله اللهیاری ظهر دیروز در آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت گوگان که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد، با بیان اینکه بیمارستان ۸۵ تخته تا پایان امسال در این شهرستان افتتاح می‌شود اظهار داشت: خواسته‌های مردم آذرشهر در حوزه بهداشت و درمان تاحدودی برآورد شده و امیدواریم تمامی خواسته‌ها در رأس امور آن موضوع درمان نیز برآورده شود.

وی افزود: بیمارستان ۸۵ تخته آذرشهر تاکنون با ۵۰ درصد پیشرفت کاری مواجه است که امیدواریم تا پایان سال این بیمارستان افتتاح شود.

وی با بیان اینکه در شهرهای گوگان و ممقان پزشک متخصص نداریم، ادامه داد: امیدواریم به دلیل موقعیت شهرستان در استان مراکز درمانی این شهرها به تجهیزات پزشکی همچون رادیولوژی و سی تی اسکن مجهز شوند.

در ادامه این آیین، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه هشت مرکز بهداشتی درمانی در شهرستان آذرشهر وجود دارد، ادامه داد: تمامی خانه‌های بهداشت مخروبه این شهرستان احیا شدند.

وی افزود: همچنین ۷۰ درصد زیرساخت‌های مرکز درمان گوگان از سوی دانشگاه تأمین شده است.

صومی هم در ادامه اظهار داشت: شهرستان آذرشهر به دلیل نزدیکی به مرکز استان از اهمیت ویژه ای برخوردار است که این شهرستان ثقل توجه مسئولان قرار دارد.

منبع : تسنیم

پسندیدنبیمارستان ۸۵ تختخوابی آذرشهر تا پایان سال افتتاح می‌شود(1)نپسندیدنبیمارستان ۸۵ تختخوابی آذرشهر تا پایان سال افتتاح می‌شود(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما