کدخبر : 60660
جمعه 6 مرداد 1396 - 20:37
30 بازدید
فاقددیدگاه
امام جمعه گوگان ‍:

تحریمهای روز گذشته امریکا نشان داد که برجامِ نافرجام قادر به حل مشکلات کشور نیست

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

امام جمعه گوگان گفت : تحریمهای روز گذشته امریکا نشان داد که برجامِ نافرجام قادر به حل مشکلات کشور نیست و  دولت مستکبر ایالات متحده ، بد عهد و غیر قابل اعتماد است.
حجت الاسلام رضوی نیا در خطبه های نماز جمعه گوگان افزود : از دولت و مجلس انتظار داریم در مقابل تحریمها و تهدیدات روز افزون آمریکایی ها با صلابت و قدرت عکس العمل و اقدام انقلابی انجام دهند.
وی تصریح کرد : آقای رییس جمهور و تیم  مذاکره کننده هسته ای باید جواب بدهند که مگر قرار نبود از همان روز اجرای برجام ،تحریمها برداشته شود و دیگر تحریم نشویم  پس چه شد؟
خطیب نماز جمعه گوگان افزود : دیپلماسی کشور تا چه زمانی باید در لاک انفعالی باقی بماند ؟
حجت الاسلام رضوی نیا با اشاره به توطئه تمام نشدنی دشمنان علیه مردم ایران خاطرنشان کرد : امروز بیش از هر زمان دیگری به وحدت و انسجام ملی نیاز داریم تا در برابر دشمنان مقاومت کنیم.
وی دیدار اخیر فرماندهان ارشد سپاه را  با رییس جمهور قدم موثری برای وحدت و هماهنگی نیروهای داخل نظام دانست و گفت : امروز هر گونه تخریب سپاه ، خیانت به آرمان امام و رهبری و انقلاب اسلامی است.
امام جمعه گوگان افزایش فشارها و تحریمهای دولت مستکبر آمریکا را به خاطر انتقام از پیروزهای اخیر جبهه مقاومت انقلاب اسلامی در عراق و سوریه برشمرد.
حجت الاسلام رضوی نیا در ادامه خطبه ها با محکوم کردن جنایات صهیونیستها در مسجد الاقصی تاکید کرد : جوانان جبهه مقاومت در هر زمان و مکان که لازم بدانند ضربات سختی بر پیکر اسراییل غاصب وارد خواهند کرد و امروز با صراحت و علنی اعلام می کنیم جمهوری اسلامی ایران از هر گروه و جریانی که به اسراییل غاصب ضربه بزند حمایت همه جانبه می کند.
وی در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به گسترش نا هنجاری ها و معضلات اجتماعی در کشور گفت : امروز فضای مجازی به تهدید جدی برای کشور تبدیل شده و جوانان و کودکان قربانیان اصلی این بحران هستند.
حجت الاسلام رضوی نیا ادامه داد : اگر به موقع جلوی اجرای سند ۲۰۳۰ آموزش و پرورش گرفته نمی شد معلوم نبود این معضلات اخلاقی  تا کجا روان دانش آموزان را تهدید می کرد.
خطیب نماز جمعه گوگان تغییر سبک تغذیه و زندگی را عامل مهم بروز مشکلات اجتماعی در حوزه سلامت دانست و گفت : به طور مثال در بحث تغییر رویه تغذیه ،  کار  به جایی رسیده است که بیماری دیابت  در شهرستان آذرشهر به خصوص در بخش گوگان فراگیر شده است.
وی در بخش دیگری از خطبه ها استفاده بهینه از ظرفیت فنی و حرفه ای برای تولید و اشتغال را لازم دانست./ مهدی جلیلی

پسندیدنتحریمهای روز گذشته امریکا نشان داد که برجامِ نافرجام قادر به حل مشکلات کشور نیست(0)نپسندیدنتحریمهای روز گذشته امریکا نشان داد که برجامِ نافرجام قادر به حل مشکلات کشور نیست(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما