کدخبر : 59318
شنبه 27 خرداد 1396 - 10:22
36 بازدید
فاقددیدگاه
امام جمعه ممقان:

تحریم کشورمان توسط سنای امریکایی نشان داد برجام سندی بی خاصیت است

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

امام جمعه ممقان گفت : تحریم روز گذشته کشورمان توسط سنای امریکایی نشان داد برجام سندی بی خاصیت است و نباید به امریکاییها اعتماد کرد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی حجت الاسلام باقرنژاد ، در خطبه های نماز جمعه ممقان افزود : مردم ایران هرگز از امریکا نمی ترسند چون معتقدند این دولت مستکبر هیچ غلطی نمی تواند بکند اما فقط برخی مسئولان دنیا طلب و ترسو از هیمنه پوشالی ایالات متحده هراس دارند.
وی با محکوم کردن سند آموزشی ۲۰۳۰ یونسکو تصریح کرد : برخی مسئولان غربگرا در تلاشند آموزه های غرب را وارد نظام آموزشی کشور کنند اما این افراد بدانند نمی توانند با سند خفت بار ۲۰۳۰ ، فرهنگ اسلامی و انقلابی را در جامعه استحاله کنند .
خطیب نماز جمعه ممقان افزود : ما این همه شهید نداده ایم تا عده ای لیبرال در کشور ، فرهنگ غربی را جایگزین فرهنگی اسلامی و ملی کنند و همواره در برابر چنین تفکراتی خواهیم ایستاد .
وی در ادامه گفت : مسئولان اگر به قیامت اعتقاد دارند و مدعی پیروی از علی علیه السلام هستند جلوی حقوقهای نجومی و غارت بیت المال و رشوه و ربا را بگیرند.
حجت الاسلام باقرنژاد خاطرنشان کرد : کسانی که به مسئولان خائن رای می دهند در کار خلاف و خیانت آنها شریکند .
وی گفت : از نمایندگان مجلس انتظار داریم به وزرایی رای اعتماد دهند که غارتگر بیت المال نباشند و دلسوز اسلام و انقلاب باشند.
امام جمعه ممقان در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به حوادث تروریستی تهران گفت : کسانی که مجلس شورای اسلامی را از دست آدمکشان نجات دادند پاسدارهای جوانی بودند که دوره اموزشی خود را در سوریه و عراق گذرانده اند وگر نه با مذاکره نمی توان کشور را از حمله و تهاجم دشمن نگه داشت .
وی همچنین یاد و خاطره شهید چمران را گرامی داشت و گفت : این سردار شجاع دفاع مقدس نمونه بارز ولایتمداری و غیرت بود./ مهدی جلیلی

پسندیدنتحریم کشورمان توسط سنای امریکایی نشان داد برجام سندی بی خاصیت است(0)نپسندیدنتحریم کشورمان توسط سنای امریکایی نشان داد برجام سندی بی خاصیت است(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما