کدخبر : 53014
شنبه 9 بهمن 1395 - 13:40
115 بازدید
فاقددیدگاه

تذکر کتبی ۴۰ نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تخلفات حسین فریدون

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: حدود 40 نفر از نمایندگان تذکر کتبی در رابطه با تخلفات حسین فریدون به رئیس جمهور داده اند زیرا ساحت و منزلتی که مقام ریاست جمهوری در کشور دارد مقدس است و نباید بگذاریم لکه ای وارد شود و این جایگاه لطمه ببیند زیرا جایگاهی مهم و از دیدگاه مردم ارزشمند است و مردم به این مقام با دیدگاه خاصی نگاه می کنند.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: حدود ۴۰ نفر از نمایندگان تذکر کتبی در رابطه با تخلفات حسین فریدون به رئیس جمهور داده اند زیرا ساحت و منزلتی که مقام ریاست جمهوری در کشور دارد مقدس است و نباید بگذاریم لکه ای وارد شود و این جایگاه لطمه ببیند زیرا جایگاهی مهم و از دیدگاه مردم ارزشمند است و مردم به این مقام با دیدگاه خاصی نگاه می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اسماعیل سعیدی، نماینده مجلس دهم در گفتگو با  آرمان کرمان  در رابطه با خوی اشرافی گری دولت یازدهم و تخلفات حسین فریدون ابراز کرد: قبلا حدود ۴۰ نفر از نمایندگان تذکر کتبی در  رابطه با تخلفات حسین فریدون به رئیس جمهور داده اند که ساحت و منزلتی که مقام ریاست جمهوری در کشور دارد مقدس است و نباید بگذاریم لکه ای وارد شود و این جایگاه لطمه ببیند زیرا جایگاهی مهم و از دیدگاه مردم ارزشمند است و مردم به این مقام با دیدگاه خاصی نگاه می کنند.

سعیدی در ادامه تشریح کرد: بنابراین ورود و نفوذ هر فردی که به نوعی شائبه خوی اشرافی گری را به همراه دارد خطرناک است لذا  در خصوص شائبه ها و ابهاماتی که نسبت به برادر رئیس جمهور مطرح می شود ما تذکر دادیم و درخواست کردیم که ایشان از قوه قضاییه و دستگاه  های مربوطه بخواهند که موضوع را بررسی کنند و اگر درست بود برخورد کنند و اگر صحت نداشت با صراحت اعلام کنند.

نماینده مجلس دهم افزود: این واقعیت است و باید رئیس جمهور پیش قدم شود و برادر خود را به دستگاه قضایی معرفی کند تا بررسی کنند و موضوع مشخص شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس عنوان کرد: نمایندگان مجلس، نمایندگان مردم هستند وکیل الدوله نیستند که هر اظهاراتی از آقایان را بیان کنند مردم انتظار دارند و مراجعه می کنند و نمایندگان مسئول پیگیری هستند زیرا دغدغه های مردم دغدغه های نمایندگان است.

سعیدی اظهار کرد: بنابراین ما هشدارها و تذکرات لازم در خصوص این موضوع را دادیم و امیدواریم که قوه قضاییه همانگونه که با قاطعیت موضوعات مختلف خصوصا صندوق ذخیره فرهنگیان و فساد رخ داده و یا پرونده های مربوط به مفاسد مالی را پیگیری می کند این را هم پیگیری کنند ونتیجه را به اطلاع مردم برسانند زیرا مردم نسبت به آن جایگاه حساست ویژه ای دارند.

نماینده مجلس دهم در ادامه تاکید کرد: دولت باید پیش قدم شود زیرا از طریق انتخابات و با اراده مردم رئیس جمهور  و متکفل امور اجرایی کشور شده است و مردم از رئیس جمهورشان انتظار دارند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: در مورد صندوق ذخیره فرهنگیان بالاترین مقام اجرایی کشور گفت که این معوقه است و اینجا فساد نیست، پس فساد چیست؟ انتظار این بود که دولت پرچمدار مبارزه با مفاسد باشد نه اینکه توجیه کند این همه فشاری که بر روی فرهنگیان چه مشکلات مالی و چه غیره است با وجود این مشکلات از خون و رگ  اینها می گیرند و می دهند تا چند نفری ببرند و بعد بگویند این معوقه است واقعا درست نیست بنابراین من معتقدم دولت باید تجدید نظر اساسی در رابطه با مفاسد اقتصادی صورت گیرد  و آن را حل کنند و گرنه عموم مردم اعتماد خود را از دست می دهند

پسندیدنتذکر کتبی ۴۰ نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تخلفات حسین فریدون(0)نپسندیدنتذکر کتبی ۴۰ نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تخلفات حسین فریدون(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما