کدخبر : 37770
سه شنبه 25 خرداد 1395 - 12:00
67 بازدید
فاقددیدگاه

تیم ملی فوتسال به مصاف ازبکستان می‌رود/ برای پرتغال هم دعوتنامه فرستادیم

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

به گزارش گروه ورزشی ، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سیدرضا افتخاری در خصوص برنامه تیم ملی فوتسال اظهار داشت: برنامه یکساله کادر فنی برای تیم ملی که شامل بازی‌های تدارکاتی و اردوهای مختلف است، ارائه شده تا تیم ملی برای حضور در جام جهانی کلمبیا که در شهریورماه سال ۹۵ و رقابت‌های المپیک داخل سالن ترکمنستان که در شهریورماه سال ۹۶ برگزار می شود، آماده باشند و بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارند.

وی ادامه داد: مسابقات آسیایی در رده سنی زیر ۲۰ سال آسیا را پیش رو داریم که به عنوان میزبان پیشنهاد خود را به مسئولین مربوطه ارائه کرده‌ایم و منتظر پاسخ آنها هستیم. در واقع قصد داریم در مشهد مقدس میزبانی رقابت‌های آسیایی زیر ۲۰ سال را بر عهده بگیریم. از این رو کادر فنی این تیم نیز مشخص شده که به زودی معرفی می شوند و بعد از رقابت‌های جام جهانی کلمبیا، آنها را معرفی خواهیم کرد.

رئیس کمیته فوتسال درباره بازی‌های تدارکاتی با تیم ازبکستان و حضور در تورنمنت تایلند گفت: تیم ملی پس از حضور در تورنمنت تایلند در شهر مشهد میزبان تیم ازبکستان خواهد بود و دو دیدار دوستانه با این تیم برگزار خواهد کرد. تمام تلاش ما بر این است که تدارکات مناسبی را برای ملی پوشان فراهم کنیم تا با آمادگی در مسابقات پیش رو حضور داشته باشند. ضمن اینکه دعوت نامه ای را به کشور پرتغال ارسال کرده و خواستار بازی دوستانه با تیم ملی فوتسال این کشور شده ایم که هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم. ما از هیچ تلاشی برای آماده سازی تیم ملی دریغ نخواهیم کرد.

رئیس کمیته فوتسال در خصوص بازی تیم ملی اوکراین گفت: اوکراینی‌ها به ما اعلام کردند که به خاطر برنامه خود نمی‌توانند قبل از جام جهانی با ما بازی کنند و بعد از جام جهانی شرایط بازی با تیم ملی ایران را دارند که برنامه ریزی خود را دراین خصوص با کادر فنی تیم ملی انجام خواهیم داد و اگر به توافق رسیدیم، تاریخ جدید خود را برای انجام این دیدار اعلام می کنیم. چرا که بعد از جام جهانی کلمبیا، رقابتهای المپیک آسیایی ترکمنستان را پیش رو داریم.

وی خاطرنشان کرد: کمیته فوتسال و مسئولین فدراسیون فوتبال درصدد آن هستند تا با اجرای برنامه های کادر فنی تیم آماده ای را به مسابقات اعزام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

پسندیدنتیم ملی فوتسال به مصاف ازبکستان می‌رود/ برای پرتغال هم دعوتنامه فرستادیم(0)نپسندیدنتیم ملی فوتسال به مصاف ازبکستان می‌رود/ برای پرتغال هم دعوتنامه فرستادیم(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما