کدخبر : 56843
شنبه 2 اردیبهشت 1396 - 10:37
69 بازدید
فاقددیدگاه
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:

جستجوتا اخرین نفر از مفقودین سیل با جدیت پیگیری خواهد شد

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی):

مهندس پور مهدی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی پس از شرکت در مراسم ترحیم جانباخته گان حادثه سیل در آذرشهر به اتفاق جمعی از مدیران از مناطق حادثه دیده و جستجوگران مردمی و هلال احمر بازید کردند.
درحین این بازدیدجسد یکی از مفقودین توسط امداد گران هلال احمر و مردم زحمتکش منطقه در نزدیکی تیمورلو پیدا شد و به پزشکی قانونی انتقال یافت.
مهندس پور مهدی پس از بازدید در جلسه ای با حضورمسئولین شهرستان پس از اخذ گزارشات لازم گفت:جستجو را با جدیت و تا اخرین نفر ادامه خواهیم داد تا الام و درد خانواده های چشم به راه را کمتر کنیم و همزمان با جستجو کارهای امداد رسانی هم انجام می شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی افزود .حدود ۱۰۰ نفر از امدادگران هلال احمر مشغول فعالیت وجستجو هستتد و از فردا با افزودن نیروهای متخصص امدادی هلال احمر به دو برابر کار امداد رسانی وجستجو با سرعت بیشتری انجام خواهد یافت.
پور مهدی با تشکر از همراهی و کمک مردم بیان داشت .مردم همواره از مسئولین جلوتر هستند و کمک های شایانی در امداد رسانی این حادثه انجام دادند .

پسندیدنجستجوتا اخرین نفر از مفقودین سیل با جدیت پیگیری خواهد شد(0)نپسندیدنجستجوتا اخرین نفر از مفقودین سیل با جدیت پیگیری خواهد شد(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما