کدخبر : 45022
دوشنبه 12 مهر 1395 - 15:42
188 بازدید
فاقددیدگاه

جلسه هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن در آذرشهر برگزار شد

رحیم علیزاده معاون فرماندار شهرستان آذرشهر در جلسه هماهنگی ادارات این شهرستان برای ثبت نام اینترنتی سرشماری با بیان اهمیت سرشماری،خواهان ثبت نام کلیه پرسل اداری و مردم در سامانه اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن شد.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

رحیم علیزاده معاون فرماندار شهرستان آذرشهر در جلسه هماهنگی ادارات  این شهرستان برای ثبت نام اینترنتی سرشماری با بیان اهمیت سرشماری،خواهان ثبت نام کلیه پرسل اداری و مردم در سامانه اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن شد.

علیزاده گفت: در راستای رفاه حال مردم و آحاد جامعه سامانه سرشماری بصورت اینترنتی ایجاد شده و انتظار می رود مردم بالاخص کارکنان ادارات دولتی تا قبل از اتمام مدت ثبت نام اینترنتی در سامانه مذکور ثبت نام کنند.

وی افزود:  در صورتی که کسانی به اینترنت دسترسی نداشته باشند می توانند با مراجعه به بخشداریها و یا دهیاریها در این طرح ملی شرکت کنند.

معاون فرماندار شهرستان آذرشهر خاطر نشان ساخت:ثبت نام اینترنتی از نظر صرفه جویی ،دقت و و صحت اطلاعات به مراتب بهتر از روش حضوری طرح سرشماری است.

وی در خاتمه با هماهنگ کردن ادارات برای همکاری در طرح سرشماری اظهار کرد: از۲۵ مهرماه الی ۲۵ آبانماه مأموران سرشماری با مراجعه به درب منزل نسبت به ثبت اطلاعات اعضای خانوار اقدام خواهند کرد و کسانی که به هر دلیل نتوانسته اند بصورت اینتر نتی ثبت نام کنند ، می توانند در قالب حضوری دولت را در این طرح ملی یاری کنند.

پسندیدنجلسه هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن در آذرشهر برگزار شد(0)نپسندیدنجلسه هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن در آذرشهر برگزار شد(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما