کدخبر : 57495
شنبه 16 اردیبهشت 1396 - 19:09
40 بازدید
فاقددیدگاه

حضور گسترده و پرشور مردم پای صندوقهای رأی مهمتر از هر چیزی است

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

فرماندار شهرستان آذرشهر در همایش شوراهای اسلامی این شهرستان که به مناسبت روز شوراها برگزار شد، با بیان پاره ای از موضوعات انسان شناختی مطابق روایات ائمه اطهار (علیهم السلام) گفت: شورا حرمت دارد و اثر گذاری خرد جمعی بر کسی پوشیده نیست.

الهیاری معیار انتخاب افراد را در انتخابات عملکرد کاندیداها عنوان کرد و تصریح کرد: کاندیداها باید همواره پایبند قانون و اخلاق باشند.

وی افزود: در نظام ما مشارکت و حضور گسترده مردم پای صندوقهای رأی مهمتر از هر چیزی است و بالندگی نظام و توسعه همه جانبه کشور در صورتی اتفاق می افتد که وحدت ملی و انسجام اسلامی مردم حفظ شود.

فرماندار شهرستان آذرشهر تصریح کرد: رقابت تبلیغاتی کاندیداها باید همه جانبه بوده ودر جهت تشویق مردم به حضور در انتخابات باشد.

الهیاری خاطر نشان ساخت : مشارکت مردم در این پروژه عظیم ملی توطئه دشمنان نظام را خنثی و تیری زهر آگین بر قلب دشمنان اسلام است.

مرندی معاون مدیرکل دفتر امور روستایی استاندای نیز با بیان اینکه شوراهای اسلامی زحمت کشان بی منت هستند گفت: بر اساس اصول قانون اساسی، شوراها دارای جایگاه ویژه هستند.

وی وظایف شوراهای اسلامی را بیشتر نظارتی خوانده و افزود: تبلیغات کاندیداهای شوراها باید در راستای تشویق مردم به شرکت در انتخابات باشد.

منبع فرمانداری

پسندیدنحضور گسترده و پرشور مردم پای صندوقهای رأی مهمتر از هر چیزی است(0)نپسندیدنحضور گسترده و پرشور مردم پای صندوقهای رأی مهمتر از هر چیزی است(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما