کدخبر : 56301
شنبه 19 فروردین 1396 - 20:35
67 بازدید
فاقددیدگاه

خط و نشان سرمربی تیم ملی در روز نخست

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: رعایت نظم در زمین و خارج از زمین برایم بسیار مهم است و در طول تمرینات باید همه این اصول را رعایت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تسنیم، نخستین جلسه تمرین تیم ملی والیبال ایران با هدایت ایگور کولاکوویچ، صبح امروز در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد. سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه زمان بندی تمرینات بسیار جدی است، گفت: رعایت نظم در زمین و خارج از زمین برایم بسیار مهم است و در طول تمرینات، همه باید این اصول را رعایت کنند.

کولاکوویچ قبل از شروع تمرینات تیم ملی والیبال خطاب به بازیکنان دعوت شده به اردوی نخست گفت: از فرصتی که برایم بوجود آمده تا در والیبال ایران کار کنم، خیلی خوشحال هستم.

وی با بیان اینکه تمامی بازیکنان دعوت شده انتخاب من هستند، گفت: من فلسفه کاری خود را دارم و به آن نیز اعتقاد راسخی دارم. حتی اگر این فلسفه دارای ریسک و خطر باشد، باز هم شما آینده والیبال ایران هستید.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: مسئولیت سنگینی دارم و باید ثابت کنم که انتخابم درست بوده است، به همین دلیل من بهترین کارم را ارائه خواهم کرد و شما نیز باید تمرین و پیشرفت کنید. مهم این است که بازیکنان رقابت را بپذیرند و با اشتیاق تمرین کنند. برنامه‌های من بدون تلاش و کوشش شما فایده‌ای ندارد.

وی با یادآوری محدودیت‌های زمانی و مکانی برای تمرین گفت: در پنج روز این هفته ۹ جلسه تمرین خواهیم داشت و در پایان بهترین‌های این اردو برای اردوی هفته آینده انتخاب می‌شوند تا با نفرات جدید تمرینات را ادامه دهیم. دوست دارم شما هم به انتخاب من احترام بگذارید.

کولاکوویچ به انضباط تیمی مورد نظر خود در تیم ملی والیبال ایران اشاره کرد و گفت: رعایت نظم در زمین و خارج از زمین برایم بسیار مهم است و در طول تمرینات باید همه این اصول را رعایت کنند. زمان بندی تمرینات بسیار جدی است و نباید کسی دیر کند. بازیکنان در زمان تمرین با یکدیگر صحبت نمی‌کنند تا صحبت‌های من را متوجه شوند.

سرمربی تیم ملی والیبال در ادامه موارد انضباطی تمرینات را به قرار زیر اعلام کرد:
صحبت کردن در حین تمرینات به ویژه در زمان گرم کردن و حرکات کششی ممنوع است.
تمرکز بازیکنان باید روی تمرینات باشد و به همین دلیل حق صحبت کردن با بیرون زمین را در زمان تمرینات ندارید.
بعد از تمرین ابتدا توپ ها و بطری های آب را جمع آوری کنید و در این کار همه بدون استتثا باید کمک کنند.
استفاده از تلفن همراه در تمرینات، غذاخوری و جلسات تیم ملی والیبال ممنوع است.
در طول تمرین فقط من و دستیارم حق صحبت داریم و بعد از تمرین آماده شنیدن تمام صحبت‌های بازیکنان هستم.

تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای حضور شایسته در رقابت‌های پیش رو از جمله لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ از صبح امروز آغاز شد. دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ با حضور ۱۲ تیم صربستان، برزیل، فرانسه، ایتالیا، لهستان، آمریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا در گروه های متفاوت و در سه هفته پیگیری می‌شود

پسندیدنخط و نشان سرمربی تیم ملی در روز نخست(0)نپسندیدنخط و نشان سرمربی تیم ملی در روز نخست(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما