کدخبر : 41972
دوشنبه 25 مرداد 1395 - 9:50
87 بازدید
فاقددیدگاه
سعید قاسمی:

خواص بی‌بصیرت نشان دادند که ظرفیت ملعبه دست دشمن شدن را دارند

سعید قاسمی، کارشناس مسائل سیاسی صبح امروز در نشست سالانه جنبش عدالتخواه دانشجویی در مورد انقلاب اسلامی و چالش های پیش روی آن تصریح کرد: برخی در مورد 9 دی می گویند در این روز چشم فتنه کور شد، اما من معتقدم فتنه موجود و بالقوه است و اگر شرایط مهیا شود، بالفعل می شود.

h4>پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

سعید قاسمی، کارشناس مسائل سیاسی صبح امروز در نشست سالانه جنبش عدالتخواه دانشجویی در مورد انقلاب اسلامی و چالش های پیش روی آن تصریح کرد: برخی در مورد ۹ دی می گویند در این روز چشم فتنه کور شد، اما من معتقدم فتنه موجود و بالقوه است و اگر شرایط مهیا شود، بالفعل می شود.

وی با تاکید بر اینکه شناخت خاکریز در فتنه ها بسیار مهم است، بیان داشت: انقلاب ما در دوران چهل سالگی است و در این میان دشمن دیگر در خارج نیست؛ بلکه به دلیل خط پدافندی ضعیف، به داخل نفوذ کرده است.

قاسمی ادامه داد: به نظر می رسد در تدوین انقلاب اسلامی و انتقال آن به نسل های گذشته کوتاهی صورت گرفته است و به شکل عمدی این اتفاق رخ داده است. عدم استفاده از تجربیات گذشتگان باعث ایجاد فتنه ۸۸ شد؛ که ۸ ماه هم طول کشید.

این کارشناس مسائل سیاسی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه رهبر انقلاب از هر دو سخنرانی خود حداقل در یک مورد به موضوع فتنه اشاره می کنند، گفت: درست است که ما در مقابل دشمن بیمه شده ایم، اما آنها نیز قوی تر شده اند. جنس فتنه ۸۸ داخلی، اما اتاق فکر آنها خارجی بود. در ۹ دی حسب ظاهر غائله خاتمه یافت، لکن همه می دانند آن گونه نیست که چشم فتنه را درآورده باشیم؛ بلکه این فتنه از جنس سرطانی است که از پوست و خون ما ارتزاق می کند.

وی با تاکید بر اینکه شخصی مثل رهبر انقلاب متوجه وارد شدن سم مهلک فتنه به جامعه شده است، اظهار داشت: فتنه نوعی لباس منافقانه دارد که به دنبال خلافت است و نوع مبارزه با آن هم از پیچیدگی های خاصی برخوردار است؛ که به قول امام باید برای جلوگیری از آن به خدا پناه برد.

قاسمی با اشاره به اینکه اگر سیاست ۲۷ ساله رهبری نبود تاکنون ۳۷ کفن پوسانده بودیم، اضافه کرد: حسب ظاهر دوستان داخلی فتنه، اصلاح گر هستند؛ این جماعت مرعوب غرب و نوکر کدخدا می باشند و برای تعامل با آمریکا حاضرند همه چیز را ذبح کنند که با ایستادگی و پایداری ۱۸۰ درجه فاصله دارند و جنس شان از جنس امام و انقلاب و مردم نیست.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: این سه سال نکبت و خاری پر کردنش سالیان سال طول می کشد و برگرداندن آن به سیاست اول انقلاب زمان زیادی می برد. به دلیل ۳۷ سال حضور در غائله های مختلف بخواهم یا نخواهم مثل معتادان بوی اصل جنس را می فهمم و آن را تشخیص می دهم، لذا بنده هم مثل مردم موافقم فتنه تمام نشده است و حتی موافقم که نه رنگ عوض کرده و نه تاکتیک.

وی با اشاره به سخنان رئیس دولت اصلاحات که می گفت هر ۹ روز یک بحران در کشور داشتیم، تصریح کرد: هر ۹ روز یک بحران ساخته اتاق فکر خودشان داشتیم. هنوز روزهای تلخ پوکاندن سازمان اطلاعات، کنفرانس برلین، غائله شهریار، روزنامه های زنجیره ای، بی احترامی به خانواده شهدا و دیدار با جرج سورس که خودش مثنوی ۷۰ من است، فراموش نشده است.

قاسمی بیان داشت: خواص بی بصیرت ما نشان دادند که ظرفیت سر کار رفتن و نردبان و ملعبه دست دشمنان شدن را دارند؛ حال که اصلاحات آمریکایی کف‌گیرش به ته دیگ خورده و برای تابوتی سینه می زند که جنازه ای داخلش نیست. هنوز عدم قبول صحبت های رهبر برایشان عبرت نشده است.

این کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه قطب نمای اصلاحات آمریکایی بر روی کاخ سفید قفل شده است، تصدیق کرد: تنها راه حل برون رفت برای آنها همان تاکتیک قدیمی است؛ یعنی همان اتاق فکر فتنه گران، ایجاد بحران هر چند روز یک بار و آغاز قصه ای تازه برای حزب اللهی ها. مرکز تصمیم گیری فتنه از همان تاکتیک قدیمی و سوخته استفاده می کند، لذا حزب اللهی ها باید هوشیار باشند و برای مقابله با پدیده یقه سفیدها که با آن مواجه هستیم، به خدا پناه ببریم.
منبع: دانشجو

پسندیدنخواص بی‌بصیرت نشان دادند که ظرفیت ملعبه دست دشمن شدن را دارند(0)نپسندیدنخواص بی‌بصیرت نشان دادند که ظرفیت ملعبه دست دشمن شدن را دارند(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما