کدخبر : 53180
چهارشنبه 13 بهمن 1395 - 21:04
73 بازدید
فاقددیدگاه

دشمنی آمریکا روز به روز آشکارتر می‌شود

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

رئیس سازمان بسیج گفت: زمانی گلوله ساده به ما نمی‌فروختند اما امروز صنعت موشکی کشور زبانزد است چون خودمان را باور کردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در مراسم روز بسیج مهندسین صنعتی در محل وزارت نیرو با بیان اینکه حضرت آقا مکرر مسئولین را فراخوانی می کنند که به داد صنعت و اقتصاد برسید، اظهار داشت: افراد دانشمند و عالم و با انگیزه در کشور وجود دارند و در حوزه منابع نیز خدا هرچه که بود به این سرزمین داده است هم ذخایر سطحی و هم زیرزمینی، اما ما خام فروشی می‌کنیم.

غیب پرور با اشاره به پیشرفت‌های کشور در حوزه‌های هسته ای و دفاعی، گفت: زمانی گلوله ساده به ما نمی‌فروختند اما امروز صنعت موشکی کشور زبانزد است چون خودمان را باور کردیم.

وی ادامه داد: واردات بی حساب و کتاب را چطور می‌شود توجیه کرد در حالیکه دشمنی دشمن به اندازه یک اپسیلون هم کم نشده و امریکا روز به روز دشمنی خود را با ما آشکارتر می‌کند.
رئیس سازمان بسیج گفت: کدام انسان عاقلی باور می‌کند دشمنی امریکا با ما کم شود؟ این دشمنی ربطی به این رییس جمهور و آن رییس جمهور ندارد و از قدیم بوده است. آیا با این شرایط باورمان نشده که باید روی پای خود بایستیم؟
غیب‌پرور خاطرنشان کرد: رسما اعلام می‌کنم رویکرد بسیج، همکاری و کمک به دولت است و هرجا دولت اعلام کند بسیج آماده قیام و کمک است.

وی تصریح کرد: بسیج در بخش اقتصاد دارای حرف و ایده است و طرح‌هایی برای رفع معضلات اقتصادی دارد

پسندیدندشمنی آمریکا روز به روز آشکارتر می‌شود(0)نپسندیدندشمنی آمریکا روز به روز آشکارتر می‌شود(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما