کدخبر : 57808
شنبه 23 اردیبهشت 1396 - 10:36
93 بازدید
فاقددیدگاه

روستای اخی جهان بازهم بدون شورا ماند!

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان(احمد باباپور):

بخشدار حومه آذرشهر از لغو انتخابات شوراها در روستای اخی جهان خبر داد و گفت: بدنبال استعفای ۸ نامزد انتخابات شورای اسلامی روستای اخی جهان، واز حد نصاب افتادن تعداد کاندیداها، انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی در روستای اخی جهان برگزار نمی شود.
علیزاده آذر با بیان اینکه تأیید صلاحیت یکی از کاندیداها باعث نارضایتی و انصراف سایر نامزدها شده است ، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه یکی از کاندیداهای اخی جهان در هیات اجرایی رد صلاحیت شده بود و بدلیل اختلاف نظر هیات نظارت شهرستان پرونده نامبرده به استان انتقال و سرانجام تایید صلاحیت شد ،۸ کاندیدای شورای اسلامی اخی جهان در اعتراض به این امر از نامزدی انتخابات شورای اسلامی اخی جهان انصراف دادند.
بخشدار حومه آذرشهر یادآور شد: شورای اسلامی اخیجهان دوران پرفراز و نشیب و پرتنشی را در دوره های قبل تجربه نموده و در دوره سوم نیز به دلیل اختلاف موجود و پاره ای مشکلات منجر به استعفای سه عضو شورا و انحلال دوره سوم شورای اسلامی اخیجهان گردید .
علیزاده آذر در پایان با ابراز تأسف از وضعیت پیش آمده در روستای اخی جهان گفت: انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی اخیجهان قربانی مطامع سیاسی و اهداف شخصی شد و مردم سه هزار نفری روستا بازهم بدون شورا خواهند بود و بدون شک این امر در توسعه و پیشرفت روستای اخی جهان تأثیر منفی بدنبال خواهد داشت.
گفتنی است در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی روستای اخی جهان ۱۱ نفر کاندیدا شده بودند که با انصراف ۸ کاندیدا و از حدنصاب افتادن تعداد کاندیداها ،انتخابات شورای اسلامی در این روستا برگزار نخواهد شد

پسندیدنروستای اخی جهان بازهم بدون شورا ماند!(0)نپسندیدنروستای اخی جهان بازهم بدون شورا ماند!(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما