کدخبر : 61307
سه شنبه 24 مرداد 1396 - 12:02
25 بازدید
فاقددیدگاه

سردار عباسقلی زاده جانشین سپاه عاشورا شد

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

فرمانده سپاه عاشورا گفت : تشکیل جبهه مقاومت انقلاب اسلامی یکی از برکات مهم نظام جمهوری اسلامی است که ابتکار عمل را از دشمنان گرفته است.
سردار غلام عسگر کریمیان در مراسم تودیع و معارفه جانشین سپاه عاشورا و معارفه فرمانده لشکر عملیاتی ۳۱ عاشورا افزود : اگر دشمن آغاز کننده جنگ با کشورمان باشد ، به طور حتم تمام کننده آن نخواهد بود.
وی با اشاره به توطئه های جدید دشمنان تصریح کرد: امروز استکبار جهانی، جنگ ترکیبی وسیعی علیه انقلاب اسلامی آغاز کرده و تلاش می کند با تحریم ، تهدید و هجوم فرهنگی ، کشورمان را تضعیف کند اما به برکت هوشیاری و استقامت فرزندان این مرز و بوم نقشه آنها شکست خواهد خورد.
فرمانده سپاه عاشورا دیانت ، شجاعت ، صلابت ، اخلاص در عمل و ولایتمداری را از شاخصه های مهم پاسداران انقلاب اسلامی دانست و گفت : شهید پاسدار محسن حججی ، به عنوان جوان انقلابی پایداری و صلابت در برابر دشمنان اسلام را به بهترین وجه تعریف کرد و مایه سربلندی کشورمان شد.
در این مراسم سردار اصغر عباسقلی زاده به عنوان جانشین جدید سپاه عاشورا معرفی و از تلاشهای سرهنگ علی قادری تجلیل شد.
همچنین سرهنگ پاسدار علی یار محمدی به عنوان فرمانده جدید لشکر عملیاتی ۳۱ عاشورا معرفی شد./ سردار عباسقلی زاده از سرداران نامی آذرشهر است ./ مهدی جلیلی

پسندیدنسردار عباسقلی زاده جانشین سپاه عاشورا شد(0)نپسندیدنسردار عباسقلی زاده جانشین سپاه عاشورا شد(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما