کدخبر : 52964
پنجشنبه 7 بهمن 1395 - 13:19
51 بازدید
فاقددیدگاه

شاه اردن در دیدار پوتین چه گفت؟

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

عبدالله دوم شاه اردن در دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در مسکو که در آن روابط دو کشور و اوضاع سوریه بررسی شد، از مذاکرات سوری آستانه و دستاوردهای آن حمایت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پوتین در این دیدار با اشاره به نخستین دور از مذاکرات مستقیم هیات دولت سوریه و نمایندگان گروههای مسلح که به ابتکار سوریه، ایران و ترکیه روزهای دوشنبه و سه شنبه در آستانه پایتخت قزاقستان برگزار شد، اظهار کرد: امیدواری بسیاری هست که گفت وگوهای اخیر انجام گرفته مبنای خوبی برای ادامه نشست های سوری در ژنو باشد.

 

رئیس جمهوری روسیه همچنین گفت: تاکید شرکت کنندگان در مذاکرات آستانه مبنی بر ناممکن بودن حل بحران سوریه از راه نظامی اهمیت فراوان دارد.
عبدالله دوم هم در این دیدار اظهار کرد: امان نقش تعیین کننده روسیه در حل و فصل مناقشه سوریه و دیگر تنش های منطقه ای را ارزشمند می داند و از مذاکرات آستانه حمایت می کند.
وی ادامه داد: امیدوارم نتیجه نهایی مذاکرات برگزار شده در پایتخت قزاقستان آینده خوبی داشته باشد و به ثمر برسد و ما همراه روسیه با پیوندهای عمیق و مواضع مشترک نیز می توانیم ثبات منطقه را تقویت کنیم
پسندیدنشاه اردن در دیدار پوتین چه گفت؟(0)نپسندیدنشاه اردن در دیدار پوتین چه گفت؟(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما