کدخبر : 40590
یکشنبه 10 مرداد 1395 - 13:23
80 بازدید
فاقددیدگاه
رئیس عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش

شبهه افکنان به لب مرزها بروند و روحیه بالای سربازان پا در رکاب کشور را ببینند/ “زمان جنگ” و “زمان صلح” برای واحد عقیدتی سیاسی تفاوتی ندارد

حجت الاسلام والمسلمین محمد قاسم وفا رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش، با بیان اینکه ماموریت عقیدتی سیاسی، ماموریتی فرهنگی است اظهار کرد: "زمان جنگ" و "زمان صلح" برای واحد عقیدتی سیاسی تفاوتی ندارد و این واحد طبق برنامه مدون خود، فعالیتهایش را انجام می دهد.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

حجت الاسلام والمسلمین محمد قاسم وفا رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش، با بیان اینکه ماموریت عقیدتی سیاسی، ماموریتی فرهنگی است اظهار کرد: “زمان جنگ” و “زمان صلح” برای واحد عقیدتی سیاسی تفاوتی ندارد و این واحد طبق برنامه مدون خود، فعالیتهایش را انجام می دهد.

وی با بیان اینکه “نماز”، “قرآن” و “بصیرت افزایی” به عنوان سه ماموریت عمده در عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش در دستور کار است گفت: این سه ماموریت در هر حالی و حتی در زمان جنگ نیز به صورت صد در صدی انجام می شود.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش در پایان خاطرنشان کرد: برخی ها القا می کنند که در مرزهای جمهوری اسلامی ایران، سربازان کشورمان بی روحیه هستند در حالیکه به هیچ وجه اینچنین نیست؛ این شبهه افکنان به لب مرزها بروند و روحیه بالای سربازان پا در رکاب کشورمان را ببینند.

منبع: خبرگزاری میزان

پسندیدنشبهه افکنان به لب مرزها بروند و روحیه بالای سربازان پا در رکاب کشور را ببینند/ “زمان جنگ” و “زمان صلح” برای واحد عقیدتی سیاسی تفاوتی ندارد(0)نپسندیدنشبهه افکنان به لب مرزها بروند و روحیه بالای سربازان پا در رکاب کشور را ببینند/ “زمان جنگ” و “زمان صلح” برای واحد عقیدتی سیاسی تفاوتی ندارد(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما