کدخبر : 56744
سه شنبه 29 فروردین 1396 - 21:46
99 بازدید
فاقددیدگاه

عملیات جستجوی مفقودین با کشف دو پیکر دیگر در حال ادامه هست

سرهنگ پاسدار رحیمی با اشاره به حضور فعال سپاه وبسیج بر ادامه جستجو تا پیدا کردن اجساد کشته شدگان حادثه ارشهر تاکید کرد.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

رحیمی جانشین سپاه ناحیه آذرشهر با اشاره به حضور فعال سپاه در امداد رسانی و جستجو پیکرهای مفقودین حادثه سیل گفت : در چهار روز اخیر سپاهیان و البته بسیجیان آذرشهر سهم به سزایی در پیش برد مراحل جستجو داشتند.

وی با تاکید بر ادامه یافتن این جستجو ها از بازماندگان این حادثه خواست تا بر صبر خود بیافزایند و اشاره کرد : به عنوان کوچکترین عضو بسیج و سپاه شرمنده و عذر خواه شما هستیم و از خداوند متعال خواهان رحمت بیکران خود برای روسفید شدن درمقابل شما عزیزان داغ دیده میباشیم و تمام تلاش خود را برای پیدا کردن عزیزانتان به کار گرفته و خواهیم گرفت.

وی اضافه کرد : بسیجیان آذرشهر اعم از گردان های بیت المقدس و و گردان امام حسین  امروز با حضور در محل حادثه، فاصله بیش از ۱۰ کیلومتری  محل حادثه تا خور خور را جستجو کردند و با کمک عوامل شهرداری و هلال احمر توانستند دو پیکر جان باخته گان سیل را بیابند.

لازم بذکر است با توجه به  مناسبت امروز و حضور فعال برادران ارتشی در جستجوی اجساد این حادثه  این روز را به این عزیزان تبریک گفته و تشکر مینماییم.

رحیمی از کمک بدون دریغ و متعهدانه مردم روستاهای تیمورلو و قراغیل که جانانه و با تمام قوت ما را یاری نمودند وهمچنین بسیج دانشجوئی دانشگاه های استان مانند دانشگاه سهند و شهید مدنی و… بخاطر کمک به تفحص و قدردانی کرد.

پسندیدنعملیات جستجوی مفقودین با کشف دو پیکر دیگر در حال ادامه هست(0)نپسندیدنعملیات جستجوی مفقودین با کشف دو پیکر دیگر در حال ادامه هست(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما