کدخبر : 59475
دوشنبه 29 خرداد 1396 - 12:21
35 بازدید
فاقددیدگاه
فرمانده سپاه آذرشهر:

فراموشی مسئله قدس از اهداف تشکیل گروههای تکفیری است

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

فرمانده سپاه آذرشهر با گرامیداشت روز قدس، دشمن اصلی مسلمین را آمریکا و اسرائیل دانسته و بیان داشت: روز قدس روز درهم شکستن هیمنه ی پوشالی اسرائیل و آمریکاست.

بهمن فتح زاده  با بیان اینکه رژیم منحوس صهیونیستی از زمان تشکیلش تا به حال چیزی جز جنگ و خونریزی را عاید ملت های منطقه نکرده است گفت: اگر تمام ملت های منطقه با هم متحد شوند می شود به راحتی این لکه ننگ بشریت را از دامن منطقه پاک کرد.

وی با اشاره به اقدامات ضد انسانی گروه های صهیونیستی تکفیری در منطقه بیان داشت: موسسان و حامیان اصلی گروه های تکفیری در منطقه قدرت های مستکبر و رژیم منحوس صهیونیستی هستند ویکی از اهداف تشکیل این گروه ها این است که مسئله قدس به فراموشی سپرده شود.

فتح زاده با بیان اینکه هر جا از منطقه جنگ و خونریزی وجود داشته باشد ردپای اسرائیل و حامی اصلیش آمریکا به چشم می خورد افزود: در هر نقطه از خاورمیانه حرف کشت و کشتار و سرکوب مردم در میان باشد در آن جا حتما اسرائیل و آمریکا حضور خواهند داشت.

وی حضور پرشور مردم با زبان روزه در راهپیمایی روز قدس را نشان از ایمان، بصیرت و ولایتمداری آنان دانسته و بیان داشت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشان از آن دارد که هنوز هم دشمن اصلی ما اسرائیل و آمریکاست.

فرمانده سپاه آذرشهر با دعوت از همه اقشار جامعه برای حضور در راهپیمایی روز قدس گفت: روز جمعه با حضور خود در راهپیمایی روز قدس مشت محکم دیگری بر دهان صهیونیست های خونخوار خواهیم زد.

پسندیدنفراموشی مسئله قدس از اهداف تشکیل گروههای تکفیری است(0)نپسندیدنفراموشی مسئله قدس از اهداف تشکیل گروههای تکفیری است(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما