کدخبر : 49513
شنبه 13 آذر 1395 - 11:22
92 بازدید
فاقددیدگاه

قرار بود برجام تحریم‌ها را لغو کند اما آمریکا آن‌ها را تمدید کرد

بیمقدار تمدید تحریم‌ها را نقض برجام خواند و گفت: این تحریم‌ها زمان احمدی‌نژاد هم وجود داشت اما ما می‌خواستیم از طریق برجام آن‌ها را رفع کنیم.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

بیمقدار تمدید تحریم‌ها را نقض برجام خواند و گفت: این تحریم‌ها زمان احمدی‌نژاد هم وجود داشت اما ما می‌خواستیم از طریق برجام آن‌ها را رفع کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهاب‌الدین بیمقدار در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی آناج با اشاره به تصویب طرح تمدید تحریم‌های ایران در مجلس سنا، اظهار داشت: این اقدام آمریکایی‌ها به معنای نقض برجام است و نمایندگان مجلس در برابر چنین عهدشکنی‌هایی قطعا واکنش نشان خواهند داد.

وی ادامه داد: روز یکشنبه نمایندگان ملت با مشورت یکدیگر تصمیمات لازم را اخذ می‌نمایند تا موضعی به دور از احساسات و در راستای مصالح ملی اخذ نمایند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا احتمال از سرگیری فعالیت‌های هسته‌ای وجود دارد، ابراز کرد: از این امر اطلاع ندارم اما آنطور که مسئولین گفته‌اند، بسته‌های لازم برای مواجهه با چنین رویدادهایی تدوین شده است.

وی بیان داشت: این تحریم‌ها در زمان دولت‌های قبلی نیز وجود داشت اما براساس برجام مقرر شده بود تحریم‌ها لغو گردند و تمدید نشوند.

این نماینده مجلس دهم با تاکید بر لزوم رفتار منطقی و هوشمندانه در قبال نقض برجام، عنوان کرد: ما تنها با آمریکایی‌ها توافق نکرده‌ایم و باتوجه به مخالفت ۵ کشور دیگر با سیاست‌های آمریکا می‌‌توانیم سایر کشورها در برابر آمریکایی‌ها قرار دهیم.

وی متذکر شد: آمریکا به تنهایی نمی‌تواند کاری کند و این اقدام آن‌ها دهن‌کجی به اتحادیه اروپا و سایر کشورها می‌باشد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم آمریکا را دشمن ملت ایران خواند و تصریح کرد: در دشمنی آمریکایی‌ها با ایران هیچ شکی نیست اما باید به‌گونه‌ای واکنش نشان دهیم که فضای داخلی کشور متشنج نشود

پسندیدنقرار بود برجام تحریم‌ها را لغو کند اما آمریکا آن‌ها را تمدید کرد(0)نپسندیدنقرار بود برجام تحریم‌ها را لغو کند اما آمریکا آن‌ها را تمدید کرد(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما