کدخبر : 56546
پنجشنبه 24 فروردین 1396 - 0:12
84 بازدید
فاقددیدگاه

قهرمانان واقعی؛ شهدا/ اقتدا به علی(ع) رمز موفقیت ورزشکاران

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

افشین آریایی نژاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، هدف از اهدای مدال خود را به خانواده شهید مدافع، یادآوری مجاهدت شهدا عنوان و بیان کرد: امنیت امروز در سایه مجاهدت شهداست.

وی تاکید کرد: به عنوان ورزشکار تلاش می کنم شهدا را از یاد نبرده و راه آن ها را ادامه دهم چراکه بنا به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب، «زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا، کمتر از خود شهادت نیست».

آریایی نژاد افزود: قهرمانی بدون پهلوانی بی ارزش است، قهرمانی که پهلوان نباشد در جامعه هیچ ارزشی ندارد و باید همراه قهرمانی پهلوان هم باشیم، توسل به اهل بیت(ع) و اقتدا به مولای متقیان حضرت علی(ع) رمز موفقیت ورزشکاران است.

صاحب مدال طلای مسابقات بین المللی کونگ فو آزاد ابراز امیدواری کرد؛ با توکل به خدا و با توسل به اهل بیت(ع) همواره یاد شهدا بوده و از آن ها غافل نشود.

در آیینی با حضور مسئولان کشوری و لشکری افشین آریایی نژاد؛ قهرمان مسابقات بین المللی کونگ فو آزاد مدال طلای خود را در بیت نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به خانواده شهید مدافع حرم؛ سردار ذاکر حیدری اهدا و آیت الله شبستری؛ نماینده ولی فقیه در استان آن را به پسر آن شهید اهدا کرد.

پسندیدنقهرمانان واقعی؛ شهدا/ اقتدا به علی(ع) رمز موفقیت ورزشکاران(0)نپسندیدنقهرمانان واقعی؛ شهدا/ اقتدا به علی(ع) رمز موفقیت ورزشکاران(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما