کدخبر : 45788
جمعه 23 مهر 1395 - 13:49
167 بازدید
فاقددیدگاه
فلاحتی:

مجلس ماجرای سخنرانی محکوم امنیتی در دانشگاه علامه را به طور جدی پیگیری می‌کند

فرهاد فلاحتی نماینده مردم قائنات و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد سخنرانی ویدیویی محسن آرمین که در برنامه‌ی انجمن اسلامی دانشگاه علامه در هفته‌ی گذشته صورت گرفته بود، گفت: «مطمئناً این کار امری ناپسند است.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

فرهاد فلاحتی نماینده مردم قائنات و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مورد سخنرانی ویدیویی محسن آرمین که در برنامه‌ی انجمن اسلامی دانشگاه علامه در هفته‌ی گذشته صورت گرفته بود، گفت: «مطمئناً این کار امری ناپسند است. دلیل این موضوع هرچه که باشد باید بررسی شود و برخورد جدی شود. با توجه به این موضوع و مسائل دیگری همچون برگزاری اردوهای مختلط در دانشگاه‌ها به نظر می‌رسد یک رویکردی در وزارت خانه وجود دارد که از یک جاهای به‌خصوصی خط می‌گیرد و به خاطر همین با آن برخورد نمی‌شود.»

وی در این باره افزود: «قبح زدایی از فتنه ۸۸ در دستور کار برخی از مسئولین کشور است. هر چه به زمان می‌گذرد این قضیه در حال پررنگ‌تر شدن است. در خیلی از مباحث فرهنگی در وزارت علوم مشکلاتی دیده می‌شود و به نظر می‌رسد این مشکلات به دلیل ضعف و یا با انگیزه‌های عمدی به وجود می‌آید.»

فلاحتی در مورد رسالت فعلی وزارت علوم و دانشگاه‌ها گفت: «کاهش رتبه‌ی علمی کشور در سال اخیر بزرگ‌ترین عیبی است که وزارت علوم و دانشگاه‌ها باید پیگیر رفع آن باشند ولی متأسفانه حاشیه‌های دانشگاه‌ها از اصل آن که باید علم باشد پررنگ‌تر است و به همین جهت به این مسائل کم‌توجهی می‌شود.»

فلاحتی افزود: «مجلس و کمیسیون آموزش بعد از تعطیلات محرم به این موضوع ورود جدی می‌کنند.»

گفتنی است محسن آرمین از محکومان امنیتی فتنه ۸۸ که با حکم دادگاه تا دی ماه ۹۵ از هرگونه فعالیت سیاسی منع شده، هفته گذشته در دانشگاه علامه سخنرانی کرد.
منبع: دانشجو

پسندیدنمجلس ماجرای سخنرانی محکوم امنیتی در دانشگاه علامه را به طور جدی پیگیری می‌کند(0)نپسندیدنمجلس ماجرای سخنرانی محکوم امنیتی در دانشگاه علامه را به طور جدی پیگیری می‌کند(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما