کدخبر : 54498
دوشنبه 9 اسفند 1395 - 15:55
24 بازدید
فاقددیدگاه

مدیرعاملی که چند کارخانه را به تعطیلی کشاند!

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

به نقل از کار ایرانی، شرکت نسوز پارس یزد با پرسنل با سابقه پس از واگذاری در ابتدا تعدیل نیرو داشته و در حال حاضر کارگران آن با مشکلاتی از قبیل:

۱٫ تعطیلی موقت (سه هفته)

۲٫ عدم پرداخت به موقع حقوق (از آبانماه)

۳٫ عدم پرداخت حق بیمه (سه ماهه)

۴٫ عدم پرداخت حق سنوات، عیدی و …

۵٫ عدم پرداخت ۴% سخت و زیان آور

۶٫ بلاتکلیفی پرسنل و عدم امنیت شغلی

دست و پنجه نرم می‌کنند، لذا بی توجهی و در صحنه نبودن مراجع ذی صلاح عواقب جبران ناپذیری را برای کارگران نسوز پارس و به تبع سایر کارگران در پی خواهد داشت. بنابراین مسئولین پیرو خط امام هرگز نباید اجازه‌ی این اتفاق را بدهند که این خود سرلوحه سایر شرکتها و در نهایت فلج شدن صنعت و رشد چشمگیر بیکاری را در پی خواهد داشت.

ضمنا جلسات متعددی در استانداری، اداره‌ی کار و … برای رفع مشکلات شرکت نسوز پارس برگزار شد که متاسفانه چاره ساز نبود. نکته‌ی حائز اهمیت این است که مدیریت هیچ ارزشی برای این جلسات قائل نبوده چرا که شخصا در هیچ یک از جلسات حضور نیافته و افرادی را به نمایندگی از خود معرفی می‌نمود.

شایان ذکر است در روزهای اخیر دیگر کارگران در کارخانه کاشی شیرکوه نیز به دلیل عدم دریافت حقوق شش ماه اخیر خود مقابل استانداری یزد دست به اعتصاب زده‌اند و خواستار پیگیری وضعیت موجود هستند. این اعتصاب دستاوری چون حضور مدیرعامل در محل اعتصاب داشت. که این شاید نوید برطرف شدن مشکلات حاضر باشد.

قابل ذکر است با پیگیری های مسئولین استان، شرکت فراورده های نسوز پارس نسبت به پرداخت حقوق مهرماه اقدام و نسبت به بازگشایی مجدد کارخانه از تاریخ ۷/۱۲/۹۵ انجام وظیفه نمود.

انتهای پیام/

پسندیدنمدیرعاملی که چند کارخانه را به تعطیلی کشاند!(0)نپسندیدنمدیرعاملی که چند کارخانه را به تعطیلی کشاند!(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما