کدخبر : 56493
سه شنبه 22 فروردین 1396 - 19:30
69 بازدید
فاقددیدگاه

مسئولین با صداقت بگویند که نتوانستند کاری انجام دهند

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:در زمینه اشتغال حرکت موثری در کشور اتفاق نیفتاده است و علت آن وجود خیل فارغ التحصیلان بیکار و از طرفی دیگر تعدیل نیروی کار بعضی از شرکت ها و کارخانجات است بنابراین آمارهایی که ارائه می شود آمارهای واقعی نیست و مسئولین باید با صداقت بگویند که ما نتوانستیم کاری انجام دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمداسماعیل سعیدی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با آرمان کرمان در رابطه با وعده های محقق نشده دولت در راستای ایجاد شغل و رفع بیکاری ابراز کرد: در زمینه اشتغال حرکت موثری در کشور اتفاق نیفتاده است و علت آن وجود خیل فارغ التحصیلان بیکار و از طرفی دیگر تعدیل نیروی کار بعضی از شرکت ها و کارخانجات است بنابراین  آمارهایی که ارائه می شود آمارهای واقعی نیست و مسئولین باید با صداقت بگویند که ما نتوانستیم کاری انجام دهیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه تشریح کرد: اینکه بگویند در طول ۲۵ سال گذشته رونق اقتصادی بی سابقه بوده است و این آمارها و ۷۵۰ هزار حذب داشته ایم این موضوعات بیشتر باعث برخی مشکلات روحی و روانی در جامعه می شود زیرا تناقض در بین گفتار و رفتار دیده می شود که جامعه نمی تواند این را تحمل کند که قطعا نتیجه این در پای صندوق های رای تاثیر گذار است  و از طرفی دیگر مردم اعتماد خود را نسبت به مسئولین از دست می دهند.

سعیدی تصریح کرد: بنابراین به مسئولین توصیه می کنم که به خصوص در آستانه انتخابات بدون ابهام و شفاف با مردم صحبت کنند و مشکل کار خود را بگویند و هرجا که ضعف داشته اند بگویند ما ضعف داشته ایم و هرجا شرایط خود را به آن  ها تحمیل کرده است و نتوانسته اند کاری انجام دهند آن را  توضیح دهند و هرجا اراده های خارج از کشور باعث شده است که نتوانند کاری انجام دهند شفاف بیان کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مردم ما اهل صداقت و مشتری آن هستند و هر موقع صداقت را از مسئولین دیده اند هم آن ها را حمایت کرده اند و  هم پای کار ایستاده اند اما وقتی بعضی حرف های بی اساس  را می بیینند و می شنوند و نمی تواند هضم کنند این ها تبعات و تاثیرات منفی به دنبال خواهد داشت.

 

انتهای پیام

پسندیدنمسئولین با صداقت بگویند که نتوانستند کاری انجام دهند(0)نپسندیدنمسئولین با صداقت بگویند که نتوانستند کاری انجام دهند(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما