کدخبر : 44913
یکشنبه 11 مهر 1395 - 15:20
114 بازدید
فاقددیدگاه
آیت‌الله جنتی در ستاد احیای امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر عنوان کرد

منکرترین منکرات باز کردن پای آمریکا به کشور است

آیت الله جنتی، دبیر شورای نگهبان در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: بدون شک منکرترین منکرات باز کردن پای آمریکا به کشور است.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

آیت الله جنتی، دبیر شورای نگهبان در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: بدون شک منکرترین منکرات باز کردن پای آمریکا به کشور است. این منکر ریشه فسادهای خیلی گسترده تر است چرا که اگر پای آمریکا به کشور باز شود به همین ارتباط راضی نیست و آنها فساد را در همه امور گسترش خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه قرآن کریم ارتباط دوستانه سری با دشمنان را نهی کرده است گفت: متاسفانه این اتفاق الان دارد می افتد و مذاکرات سری و روابط سری برقرار می شود.

آیت الله جنتی در ادامه بیان کرد: وظیفه همه اینست که با این منکر مقابله کنند و هر کسی تریبون و یا سخنی برای حرف زدن دارد باید علیه این منکر موضع بگیرد.

وی ادامه داد: من هر جا فرصتی پیش آید در نهی از این منکر صحبت خواهم کرد و از همه میخواهم نهی از این منکر را که منکرترین منکرات است در اولویت قرار دهند.

رئیس شورای نگهبان در پایان اظهار داشت: رسانه ها باید با منکر باز شدن پای آمریکا به کشور مباره کنند و فعالانه اطلاع رسانی نمایند.

منبع: فارس

پسندیدنمنکرترین منکرات باز کردن پای آمریکا به کشور است(0)نپسندیدنمنکرترین منکرات باز کردن پای آمریکا به کشور است(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.