کدخبر : 57718
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 - 18:23
40 بازدید
فاقددیدگاه

نماینده مردم تبریز، ‌آذرشهر و اسکو در مجلس: بهتر است روحانی جمله امام را به خاطر آورد/ فساد ۸ هزار میلیاردی را معوقه می‌‌نامند

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

نماینده مردم تبریز، ‌آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از هجمه‌ی روحانی به نیروهای مسلح و زیر سوال بردن مباحث موشکی، از وی خواست جملات امام را بار دیگر مطالعه کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، احمدعلیرضا بیگی در جلسه‌ی بسیج اساتید دانشگاه تبریز که به مناسبت هفته معلم برگزار شده بود با انتقاد از سخنان روحانی در مناظره روز جمعه که در آن به قدرت موشکی ایران انتقاد کرده بود، عنوان کرد: آرامش و اقتدار موجود در کشور مرهون تدابیر رهبری است و امیدوارم آقای روحانی از این جمله امام درس بگیرد که فرموده بودند: «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود».

وی با اشاره به روحیه دولت یازدهم در توجه به خارج از کشور و تمرکز بر صادرات نفت، ابراز داشت: نباید چشم امید به خارج داشته باشیم، ما به اقتصادی بدون نفت و متکی بر تولید ملی نیازمندیم با شرایطی که دولت پدید آورده، سرمایه‌گذار ضرر خود را در تولید و سرمایه‌گذاری قطعی می‌داند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس دهم به اهمیت حضور مردم در عرصه انتخابات اشاره کرد و تاکید داشت: معتقدم حضور پرشور مردم در انتخابات چهره انقلاب اسلامی را در جهان  تثبیت و پر رنگ‌تر می‌کند و امنیت کشور را تامین خواهد کرد.

استاندار سابق آذربایجان‌‌شرقی با انتقاد از سخنان نادرست روحانی نسبت به فساد صندوق فرهنگیان، گفت: در این صندوق به چند نفر وام میلیاردی داده‌اند و آقای روحانی این فساد را مبلغ معوقه به صندوق می ‌امند.

بیگی با انتقاد از انفعال دولت یازدهم در پیگیری موضوعات و برخورد گزینشی با مسایل مهم، بیان داشت: جمع کثیری از حجاج ما در پی بی‌تدبیری آل سعود مظلومانه به شهادت رسیدند، عین همین موضوع هم در قطار سمنان اتفاق افتاد و اخیرا هم سیل جان مردم را گرفت ولی موضع دولت یا سکوت بود یا انفعال و انداختن تقصیر به گردن دیگران و مردم اما در قضیه حادثه پلاسکو دولت بلافاصله جلسه تشکیل داد و به زعم خود مقصران را معرفی می‌کرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با انتقاد از کنارگذاشتن مسکن مهر، متذکر شد: آقایانی که مسکن مهر را مزخرف می‌دانستند، چه اقداماتی برای تامین مسکن اقشار کم درآمد انجام داده‌اند؟

وی با اشاره به حادثه سیل آذربایجان نیز گفت: جای تامل است که چرا در ابتدا مسؤولان می‌گفتند که مردم برای تماشا آمده بودند و سپس ادعای وجود مأمور و ممانعت از تردد خودروها به میان آمد.

 

پسندیدننماینده مردم تبریز، ‌آذرشهر و اسکو در مجلس: بهتر است روحانی جمله امام را به خاطر آورد/ فساد ۸ هزار میلیاردی را معوقه می‌‌نامند(0)نپسندیدننماینده مردم تبریز، ‌آذرشهر و اسکو در مجلس: بهتر است روحانی جمله امام را به خاطر آورد/ فساد ۸ هزار میلیاردی را معوقه می‌‌نامند(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما