کدخبر : 53511
چهارشنبه 20 بهمن 1395 - 18:09
62 بازدید
فاقددیدگاه

نیویورک تایمز: تشکر رهبر عالی ایران از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

سخنان روز گذشته حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سناباد نیوز، سخنان روز گذشته حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و قرارگاه پدافند هوایی ارتش بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی داشت:

اکثر این رسانه ها به بخشی از فرمایشات رهبر انقلاب پیرامون رفتارهای ترامپ و چهره واقعی وی پرداخته اند.

روزنامه نیویورک تایمز با اشاره به بیانات مقام رهبری نوشت: رهبر عالی ایران از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا تشکر کرد.

این روزنامه آمریکایی در ادامه تحلیل کرد: مقامات ایرانی از زمان ریاست جمهوری ترامپ احتیاط را پیش گرفته بودند و علی‌رغم ابراز عصبانیت به سیاست‌ها و اظهار نظرات دولت ترامپ، حتی اصولگرایان نیز از تحریک رئیس جمهور جدید آمریکا خودداری می‌کردند. اما اکنون با سخنرانی طعنه‌آمیز آیت‌الله خامنه‌ای درباره ترامپ، صدای دلواپسان نیز درخواهد آمد.

شبکه خبری الجزیره نیز با بازتاب سخنان رهبری نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای پاسخ کوبنده‌ای به قانون منع سفر دولت آمریکا و تهدیدات این کشور علیه ایران داد.

الجزیره به نقل از فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی نوشت: ما از این آقای تازه‌آمده متشکریم چرا که زحمت ما را کم کرده و با نشان دادن چهره واقعی امریکا، حرفهای ۳۸ ساله جمهوری اسلامی ایران را درباره فساد سیاسی، اقتصادی، اخلاقی و اجتماعی دستگاه حاکم بر امریکا ثابت کرده است. رئیس جمهور جدید با حرفها و اقدامات خود در مبارزات انتخاباتی و روزهای اخیر، ماهیت واقعی امریکا را عریان در مقابل چشم مردم جهان به نمایش گذاشته و نشان می‌دهد حقیقت امریکا چیست.

بلومبرگ نیز در بازتاب سخنان مقام معظم رهبری نوشت: [آیت‌الله] خامنه‌ای پاسخ دشمنی و خصومت دونالد ترامپ را در سالروز انقلاب اسلامی داد.

این خبرگزاری آمریکایی به نقل از بیانات رهبری نوشت: مردم در روز ۲۲ بهمن با حضور در خیابانها جواب این حرفها و تهدیدات را خواهند داد.

پایگاه صهیونیستی جروزالم پست نیز در گزارشی تحت عنوان «[آیت‌الله] خامنه‌ای به ترامپ: دشمنی نیست که بتواند ایران را فلج کند» به انعکاس بیانات مقام معظم رهبری پرداخت.

شبکه تلویزیونی المیادین نیز گزارش داد: آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی ایران، گفت هدف از تهدیدات ترامپ، ترساندن ایران است، اما ما می‌گوییم که نمی‌ترسیم.
پایگاه اینترنتی شبکه پرس تی‌وی نیز نوشت رهبر معظم انقلاب فرمودند: «رئیس‌جمهور جدید آمریکا می‌گوید باید از اوباما متشکر باشید! چرا؟ متشکر باشیم به‌ خاطر داعش و آتش در عراق و سوریه و حمایت علنی از فتنه‌ی ۸۸؟
پسندیدننیویورک تایمز: تشکر رهبر عالی ایران از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا(0)نپسندیدننیویورک تایمز: تشکر رهبر عالی ایران از ترامپ برای نشان دادن چهره واقعی آمریکا(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما