کدخبر : 42049
یکشنبه 31 مرداد 1395 - 17:31
296 بازدید
فاقددیدگاه
عباسی :

هدف، جلب رضایت و مشارکت شهروندان است

محمد رضا عباسی که بعد از کش و قوس های زیادی بر مسند شهرداری آذرشهر نوشت در اولین مصاحبه خود به وحدت شهرداری و شورای شهر اشاره کرد .

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

عباسی شهردار آذرشهر گفت: مجموعه بدنه شهرداری و شورای شهر تافته جدا بافته ای نیستند چون با هر قدمی که بخواهیم در راه خدمت برداریم همانا در نظر گرفتن راحتی و آسایش همشهریان عزیز می باشد. هم شهرداری و هم شورای محترم شهر هر کدام وظایفی نسبت به همدیگر دارند و بایستی هر کدام در ارائه و بجا آوردن وظایف شان نهایت سعی شان را بنمایند. بایستی بین شهرداری و شورای شهر و شهروندان کاملاً تعامل وجود داشته باشد و بدون مشارکت همدیگر هیچ موفقیتی به دست نمی آید .
وی در ادامه افزود : برای شروع توسعه شهری بایستی به فکر برنامه ریزی باشیم در  برنامه ریزی به خط مشی و استراتژی نیاز داریم. تمامی برنامه ریزان بدون تبیین استراتژی نمی توانند موفق باشند برنامه ای بدون وجود استراتژی باشد محکوم به شکست است.
درپایان مهندس عباسی گفت :اعتماد شهروندان به خدمت گذاران خود در عرصه مدیریت و افزایش مشارکت های مردمی در سرنوشت شهر و درخواست از سرمایه گذاران در اجرای پروژه های شهری حداقل انتظار اینجانب از شهروندان فهیم آذرشهری می باشد.

پسندیدنهدف، جلب رضایت و مشارکت شهروندان است(1)نپسندیدنهدف، جلب رضایت و مشارکت شهروندان است(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما