کدخبر : 46162
چهارشنبه 28 مهر 1395 - 19:55
167 بازدید
فاقددیدگاه

هوای آذربایجان شرقی تا ۱۰ درجه سردتر می شود

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با ورود سامانه جدید بارشی از روز سه شنبه/۲۷ مهر/ دمای هوای استان بین چهار تا ۱۰ درجه سانتی گراد سردتر می شود و احتمال بارش برف در نواحی سردسیر و ارتفاعات وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  تبریز بیدار ، محمد اشجعی  گفت: این سامانه بارشی در روزهی سه شنبه و چهارشنبه بیشتر شرق و شمال شرق استان را تحت تاثیر قرارخواهد داد .
وی با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته کمینه دما از شهرستان چاراویماق با ۲ درجه سانتی گراد بالای صفر گزارش شده است، افزود: در این مدت شهرستان های میانه، ملکان و عجب شیر با ۲۵ درجه سانتی گراد بالای صفر بیشترین دما را داشتند .

اشجعی با اعلام اینکه دمای هوای تبریز در ۲۴ ساعت گذشته بین ۶ و ۲۱ درجه سانتی گراد بالای صفر بوده است، گفت: در زمان حاضر دمای هوای این شهر ۱۳ درجه سانتی گراد بالای صفر است که نسبت به مدت مشابه روز گذشته ۳ درجه سردتر شده است .

معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی آذربایجان شرقی با اشاره به بارش باران در بیشتر نقاط استان در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: بیشترین بارش از ایستگاه کلیبر به میزان ۱۴,۷ میلی متر گزارش شده است

پسندیدنهوای آذربایجان شرقی تا ۱۰ درجه سردتر می شود(0)نپسندیدنهوای آذربایجان شرقی تا ۱۰ درجه سردتر می شود(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما