کدخبر : 2965
جمعه 30 آبان 1393 - 14:48
111 بازدید
فاقددیدگاه

ورود سامانه بارشی از غرب کشور |بارش باران پراکنده

 

پایگاه خبری توفارقان:

 [stextbox id=”info” direction=”rtl” image=”null”]مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود یک سامانه بارشی از غرب کشور تا ساعاتی دیگر خبر داد و گفت: فردا بارش باران پراکنده در پایتخت آغاز می شود. [/stextbox]

 

 

احد وظیفه در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی طی ۲۴ ساعت آینده در غالب مناطق کشور جو آرام و روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.

وی از وزش باد جنوبی نسبتا شدید در برخی مناطق استانهای اردبیل و گیلان خبر داد و اظهار داشت: از عصر امروز با ورود یک سامانه بارشی در غرب و جنوب کشور ابرناکی و بارش پراکنده شروع می شود.

به گفته وظیفه از بعد از ظهر روز فردا ضمن تشدید بارش ها در غرب و جنوب غرب کشور، دامنه فعالیت این سامانه، استانهای واقع در شمال غرب و دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس را نیز فرا می گیرد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: روز یکشنبه گستره بارش‌ها با شدت کمتری به برخی مناطق جنوب، نواحی مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر و تا اواخر وقت به شمال شرق کشور نیز می رسد و از بعد از ظهر این روز با نفوذ جریان های شمالی، بارش ها در سواحل شمالی کشور تشدید می شود.

وی افزود: هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت اصفهان، تهران، کرج و قزوین تا فردا به دلیل پایداری هوا غبارآلود است.

وظیفه یادآور شد: فردا  آسمان تهران نیمه ابری و در برخی ساعات همراه با بارش پراکنده و وزش باد است.بیشینه و کمینه دمای پایتخت فردا به  ۱۵ و ۷ درجه بالای صفر خواهد بود.

پسندیدنورود سامانه بارشی از غرب کشور |بارش باران پراکنده(0)نپسندیدنورود سامانه بارشی از غرب کشور |بارش باران پراکنده(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما