کدخبر : 45166
سه شنبه 27 مهر 1395 - 19:18
175 بازدید
فاقددیدگاه

پرداخت یک هزارو۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحد های تولیدی

آقای الهیاری فرماندار شهرستان آذرشهر درنشست بررسی روند اجرای اقتصاد مقاومتی این شهرستان درشهرک شهید سلیمی گفت:امسال7میلیاردریال برای آسفالت و بهسازی راههای ارتباطی و خیابانهای شهرک شهید سلیمی هزینه شده است.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

وی با اشاره به توسعه ی ۴۸۵ هکتاری شهرک شهید سلیمی افزود:افزایش واحدهای تولیدی و افزایش جمعیت کارگری ،ایجاد تقاطع غیر همسطح را در ورودی این شهرک بزرگ صنعتی ضروری کرده است.

وی خاطر نشان کرد: برای رفع مشکلات تولیدی  صنعتگران شهرک شهید سلیمی امسال ۳نشست تخصصی با مسوولان حوزه های مختلف برگزار شده و در این میان بیشترین موانع تولید بنا به اعلام صنعتگران حاضر در نشست، مربوط به بانکهای عامل ،تأمین اجتماعی و امورمالیاتی است.

فرماندار شهرستان آذرشهر همچنین از شرکت شهرکهای صنعتی استان خواست تا خدمات زیر بنایی بیشتری به صنعتگران شهرک شهید سلیمی ارایه کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی هم گفت:در۶ ماهه امسال به ۲۰۹ واحد تولیدی و صنعتی مشکل دار ،یک هزارو۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

علی نواداد افزود: این تسهیلات به واحدهای راکد در حوزه های صنعتت و کشاورزی پرداخت شده و تلاش می شود تا سه ماه آینده تعداد دریافت کنندگان تسهیلات دو برابر شود.

وی از بانکهای عامل خواست تا در ارایه ی تسهیلات سرمایه در گردش و خروج از رکود بیش از پیش به کمک صنعتگران استان بشتابند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان در این نشست گفت:  مرحله نخست طرح زهکشی  شهرک شهید سلیمی هفته ی آینده  به بهره برداری می رسد.

نیرومند افزود: با افزایش ۵ هزار خط  شبکه ی تلفن ثابت بخشی از مشکلات ارتباطی و اینترنت شهرک امسال رفع شده است.

در این نشست مدیران کل تأمین اجتماعی، راه آهن،تعاون ، کار ورفاه اجتماعی و  قائم مقام و معاون  بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت، معاونان  مدیر کل امور اقتصادی و دارایی، نماینده تام الاختیار اداره کل راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی و مدیر حسابرسی استان وسایرادارات ذیربط حضور داشتند.

پسندیدنپرداخت یک هزارو۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحد های تولیدی(0)نپسندیدنپرداخت یک هزارو۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحد های تولیدی(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما