کدخبر : 56274
شنبه 19 فروردین 1396 - 12:00
85 بازدید
فاقددیدگاه

چرا سحر‌قریشی از «علی‌البدل» حذف شد؟

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

با پایان تعطیلات نوروزی اقبال مخاطب به فیلم‌های اجتماعی بیش از دو هفته اول اکران نوروزی شده است و همچنان فیلم‌های کمدی به فروش می‌رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ همانطور که قابل پیش بینی بود با پایان تعطیلات نوروزی فیلم های اجتماعی با اقبال خوبی مواجه شد و در کنار فیلم های کمدی توانسته نظر مخاطب را به خود جلب کند.

مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره فروش فیلم های کمدی این دفتر گفت: فیلم «خوب بد جلف» در تهران به فروش ۷ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۴ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان رسید که در کل فروش فیلم به ۱۱ میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است.

وی درباره تعداد هفته های نمایش این فیلم توضیح داد: این فیلم از سال ۹۵ اکران شده و شامل فروش ۱۰ هفته ای خواهد بود. فیلم های نوروزی فروش ۷ هفته ای خواهند داشت و هم اینک خوب بد جلف در هفته هشتم اکران قرار گرفته است.

مختاری درباره فروش «گشت ۲» گفت: فیلم در تهران به فروش ۵ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان دست یافت که در شهرستان به فروش ۳ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان رسید و در کل فروش فیلم به ۸ میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان رسید.

علی سرتیپی درباره دو فیلم اجتماعی دفتر فیلیمران گفت: اقبال مخاطب نسبت به تعطیلات نوروزی بهتر شده است و این رفتار از سوی مخاطبان قابل پیش بینی بود. فیلم «آباجان» به فروش ۸۱۰ میلیون تومان رسید و فیلم «یک روز بخصوص» به فروش ۵۹۰ میلیون تومان دست یافت . این دو فیلم بیشترین سالن را در تهران دارند و در شهرستان با سالن های محدودی به نمایش درآمدند.

فیاض هوشیار پارسیان مدیر پخش دفتر سیمای مهر درباره فروش فیلم «ماجرای نیمروز» گفت: فیلم در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان رسید و در شهرستان به فروش ۶۱۰ میلیون دست یافت و کل فروش فیلم به ۲ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان رسیده است.

حبیب اسماعیلی مدیر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش «سه بیگانه» گفت: فیلم بدون تبلیغات تلویزیونی به فروش ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است.

انتهای پیام

پسندیدنچرا سحر‌قریشی از «علی‌البدل» حذف شد؟(0)نپسندیدنچرا سحر‌قریشی از «علی‌البدل» حذف شد؟(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما