کدخبر : 32994
شنبه 7 فروردین 1395 - 19:05
139 بازدید
فاقددیدگاه

کفاشیان: فعلا آجیل می‌خوریم تا ببینیم اساسنامه چه می‌شود!

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تا ۱۵ فروردین به کارمان ادامه می دهیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می دهد.

به گزارش تابناک، علی کفاشیان در خصوص این‌که بعد از پایان دیدار ایران و هند، با دیگر مسئولان فدراسیون فوتبال در قسمت VVIP ورزشگاه آزادی جلسه گذاشته بود، اظهار داشت: نه خیر، جلسه‌ای در کار نبود. با مهدی تاج، علیرضا اسدی و دیگر مسئولان نشسته بودیم و صحبت‌های معمولی انجام می‌دادیم.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به پیروزی پر گل تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل هند و پاداش احتمالی ملی‌پوشان ادامه داد: از بازی تیم ملی راضی بودم. همچنین در خصوص پاداش‌ها باید بگویم منظورم این نبود که بودجه‌ای برای پرداخت پاداش نداریم اما نباید بعد از هر بازی این سؤال مطرح شود. مصوبه‌ای در مورد تیم‌های ملی داریم که مطابق آن عمل می‌کنیم.

کفاشیان به میزان در مورد این‌که آیا زمین تمرینی مناسبی برای تیم ملی عمان در نظر گرفته‌اند یا خیر، تصریح کرد: به جای زمین، قرار است هوا را در اختیار عمانی‌ها قرار دهیم! (خنده)

کفاشیان درباره این‌که آیا اساسنامه فدراسیون به تصویب هیئت دولت رسید یا خیر هم گفت: فعلا مشغول آجیل خوردن و شیرینی خوردن هستیم! تا ۱۵ فروردین به این کار ادامه می‌دهیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

پسندیدنکفاشیان: فعلا آجیل می‌خوریم تا ببینیم اساسنامه چه می‌شود!(0)نپسندیدنکفاشیان: فعلا آجیل می‌خوریم تا ببینیم اساسنامه چه می‌شود!(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما