کدخبر : 45187
چهارشنبه 14 مهر 1395 - 11:12
108 بازدید
فاقددیدگاه
سردار نقدی در یاسوج:

کمک بی‌شائبه آلمان و آمریکا به صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران/ مردم ایران، آلمان را به نام جمهوری شیمیایی می‌شناسند

سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در کنگره 1800 شهید استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سجایای حضرت زینب(س) اظهار کرد: گذشت و فداکاری ابراهیمی حضرت زینب(س) به گونه‌ای است که فرزندان و برادر و برادرزاده‌های خود را برای اسلام روانه قربانگاه کند.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

سردار محمدرضا نقدی صبح امروز در کنگره ۱۸۰۰ شهید استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سجایای حضرت زینب(س) اظهار کرد: گذشت و فداکاری ابراهیمی حضرت زینب(س) به گونه‌ای است که فرزندان و برادر و برادرزاده‌های خود را برای اسلام روانه قربانگاه کند.

وی با بیان این‌که نمی‌دانیم از کدام فضیلت آن حضرت سخن بگوییم از صبری که صبر ایوب را به دست فراموشی سپرد که همه اقوامش در یک روز جلوی چشم آن حضرت قربانی شدند یا آن صفت حیدری خود که یزید ظالم را سر جای خود می‌نشاند و برای همه تاریخ و ابدیت الگو می‌شود لذا این یک معجزه الهی بوده که در وجود یک زن تبلور یافته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حضرت زینب(س) یک الگو و مکتب برای زن ایرانی و زن نه شرقی و نه غربی است، گفت: ۷ هزار زن شهیده ایران اسلامی از حضرت زینب الگو گرفتند و به کرامت دست یافتند.

نقدی با اشاره به کمک‌های آلمان و آمریکا در جنگ تحمیلی علیه ایران بیان کرد: مردم این سرزمین، آلمان را به نام جمهوری شیمیایی می‌شناسند.
منبع: فارس

پسندیدنکمک بی‌شائبه آلمان و آمریکا به صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران/ مردم ایران، آلمان را به نام جمهوری شیمیایی می‌شناسند(0)نپسندیدنکمک بی‌شائبه آلمان و آمریکا به صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران/ مردم ایران، آلمان را به نام جمهوری شیمیایی می‌شناسند(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما