کدخبر : 49664
چهارشنبه 17 آذر 1395 - 10:07
60 بازدید
فاقددیدگاه

۶ تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کرده ایم در حالی که بزرگراه های ما در حال از بین رفتن و پل های ما در حال فرو ریختن است

رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت: به جای هزینه کردن برای جنگ ها ، پول های آمریکا را صرف بازسازی جاده ها ، پل ها و فرودگاه های فرسوده این کشور می کنیم.

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت: به جای هزینه کردن برای جنگ ها ، پول های آمریکا را صرف بازسازی جاده ها ، پل ها و فرودگاه های فرسوده این کشور می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از خبرگزاری رویترز از فیت ویل ، دونالد ترامپ پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز سه شنبه سیاست نظامی آمریکا را ارائه کرد که براساس آن آمریکا از مداخله در درگیری های خارجی اجتناب خواهد کرد و در عوض بر شکست دادن گروه داعش متمرکز خواهد شد.

ترامپ گفت :« ما تلاش برای سرنگون کردن رژیم های خارجی را که اکنون درگیر آن هستیم متوقف خواهیم کرد و در عوض بر شکست تروریسم و از بین بردن داعش متمرکز خواهیم شد.»
وی که این اظهارات را در فیت ویل بیان می کرد متعهد شد به جای هزینه کردن برای جنگ ها ، پول های آمریکا را صرف بازسازی جاده ها ، پل ها و فرودگاه های فرسوده این کشور کند.
وی افزود ما حداقل ۶ تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کرده ایم ، در حالی که راههای ما در همه جا پر از خرابی است . بزرگراه های ما در حال از بین رفتن  و  پل های ما در حال فرو ریختن است ، وضع تونل های ما خوب نیست و فرودگاههای ما مانند کشورهای جهان سوم وحشتناک است. ما از این رو ، می خواهیم دیگر برای خود هزینه کنیم
پسندیدن۶ تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کرده ایم در حالی که بزرگراه های ما در حال از بین رفتن و پل های ما در حال فرو ریختن است(0)نپسندیدن۶ تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کرده ایم در حالی که بزرگراه های ما در حال از بین رفتن و پل های ما در حال فرو ریختن است(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما