نوبخت: اگر ابهامی بماند با تمدید مذاکرات موافقت می‌کنیم

پایگاه خبری توفارقان–آذرشهر,گوگان,ممقان: سخنگوی دولت درباره موضع روز گذشته کاخ سفید مبنی بر اینکه زمان مذاکرات هسته ای در صورت نیاز تمدید می شود، گفت: اگر ابهامی باقی بماند که با تمدید زمان مذاکرات قابل رفع باشد، طبیعی است که ما با این تمدید موافقت کنیم. محمدباقر نوبخت در گفتگو با ایرنا افزود: در این …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر,گوگان,ممقان:

سخنگوی دولت درباره موضع روز گذشته کاخ سفید مبنی بر اینکه زمان مذاکرات هسته ای در صورت نیاز تمدید می شود، گفت: اگر ابهامی باقی بماند که با تمدید زمان مذاکرات قابل رفع باشد، طبیعی است که ما با این تمدید موافقت کنیم.

محمدباقر نوبخت در گفتگو با ایرنا افزود: در این خصوص ما هم امیدواریم که به وقت، مذاکرات را به اتمام برسانیم.

وی اظهار داشت: اما اگر آن توافق خوبی که مورد نظر جمهوری اسلامی ایران است، انجام نشود و هنوز ابهاماتی باقی بماند که با تمدید زمان مذاکرات قابل رفع باشد، طبیعی است که ما با این تمدید موافقت کنیم.

سخنگوی دولت اضافه کرد: اما ما هم امیدواریم که به وقت بتوانیم به اتمام مذاکرات و توافق مطلوب مورد نظر دست یابیم.

سخنگوی کاخ سفید در نشست مطبوعاتی روز دوشنبه ضمن موافقت با سخنان دکتر ظریف در مورد اینکه توافق خوب مهمتر از زمان تعیین شده مذاکرات است، اظهار داشت: آمریکا همچنان بر دستیابی به توافق در تاریخ معین امیدوار است اما بنا به ضرورت برای رسیدن به توافق نهایی، امکان تمدید کوتاه زمان مذاکرات وجود خواهد داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *