آملی‌لاریجانی با درخواست وزیر بهداشت موافقت کرد

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: وزیر بهداشت از موافقت رئیس قوه قضائیه پیرامون مساعدت در زمینه اعمال مجازات جایگزین در پرونده‌های کیفری جرائم تعزیری غیرعمد برای پزشکان و پرستاران خبر داد. به گزارش تسنیم، پیرو موافقت رئیس قوه قضائیه با درخواست وزیر بهداشت درخصوص مساعدت در زمینه اعمال مجازات جایگزین در پرونده‌های …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

وزیر بهداشت از موافقت رئیس قوه قضائیه پیرامون مساعدت در زمینه اعمال مجازات جایگزین در پرونده‌های کیفری جرائم تعزیری غیرعمد برای پزشکان و پرستاران خبر داد.

به گزارش تسنیم، پیرو موافقت رئیس قوه قضائیه با درخواست وزیر بهداشت درخصوص مساعدت در زمینه اعمال مجازات جایگزین در پرونده‌های کیفری جرائم تعزیری غیرعمد برای پزشکان و پرستاران، وی به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ کرد، موارد اعمال مجازات حبس را برای انعکاس به رئیس قوه قضائیه به وی اطلاع دهند.

وزیر بهداشت پس از دیدار با رئیس قوه قضائیه و ارسال نامه به وی پیرامون مساعدت در زمینه اعمال مجازات جایگزین در پرونده‌های کیفری جرائم تعزیری غیرعمد برای پزشکان و پرستاران که به‌صورت مبسوط به آسیب‌های اجرای این مجازات اشاره شده بود، از موافقت رئیس قوه قضائیه با این درخواست خبر داد.

همچنین سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، در نامه‌ای به رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ کرد چنانچه مواردی از اعمال مجازات حبس برای پزشکان و پرستاران مشاهده شده است، برای اطلاع رئیس قوه قضائیه موضوع را به وزارت بهداشت منعکس کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *