بازداشت مامور قلابی در شهرستان آذرشهر

 [stextbox id=”info” direction=”rtl” image=”null”]این متهم با حمل افشانه دفاع شخصی، دستبند و مدارک قلابی از شهروندان و کسبه اخاذی می کرد که با تلاش پلیس این شهرستان بازداشت شد. [/stextbox]     به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید لطیف حسینی ، در گفتگو با خبرنگار ما از دستگیری یک مامور قلابی در سطح حوزه …

 [stextbox id=”info” direction=”rtl” image=”null”]این متهم با حمل افشانه دفاع شخصی، دستبند و مدارک قلابی از شهروندان و کسبه اخاذی می کرد که با تلاش پلیس این شهرستان بازداشت شد. [/stextbox]

 

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید لطیف حسینی ، در گفتگو با خبرنگار ما از دستگیری یک مامور قلابی در سطح حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد و گفت: این متهم با حمل سلاح افشانه دفاع شخصی و دستبند از شهروندان و کسبه اخاذی می کرد که با تلاش پلیس بازداشت شد.

این مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت: با شکایت های ارائه شده از سوی شهروندان و کسبه در خصوص اقدامات مجرمانه فردی که خود را به عنوان پلیس آگاهی شهرستان عجب شیر و مسئول مواد مخدر بخش گوگان و همچنین مسئول پلیس امنیت اخلاقی آذرشهر معرفی می کند و از آنها به بهانه های مختلف اخاذی می کند، پرونده ای تشکیل و تیمی از ماموران بازرسی آذرشهر برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران بازرسی مشخص شد فردی بهویت معلوم” ضمن حمل افشانه دفاع شخصی و تجهیزات نظامی و همچنین ملبس به لباس نظامی در جاده منتهی به عجب شیر اقدام به تهدید شهروندان کرده و به بهانه های واهی از آنها اخاذی می کند که در این راستا نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقبا دستور بازداشت متهم صادر شد.

سرهنگ حسینی بیان داشت: با هماهنگی های انجام شده محل متهم شناسایی شد و طی عملیاتی ضربتی این متهم در حالی که با تجهیزات نظامی در همان محدوده تردد می کرد، بازداشت شده و برای تحقیقات به بازرسی این فرماندهی منتقل شد.

فرمانده انتظامی آذرشهر تصریح کرد: متهم که در ابتدای دستگیری سعی داشت با تهدید و ارعاب ماموران از دست قانون بگریزد در بازجویی های انجام شده چاره ای جز اعتراف به جرایم خود ندیده و پس از اقرار به جرم خود مبنی بر حمل سلاح و تجهیزات نظامی اذعان داشت از شهروندان و کسبه این محدوده اخاذی می کرده است.

وی اظهار داشت:در این زمینه شکایتی از ۱۴ ارگان دولتی و نظامی برعلیه این متهم با عناوین مختلف نیز صورت گرفته لذا تجهیزات این متهم مصادره شده و متهم برای تعیین تکلیف قضایی در اختیار دادسرا قرار گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *