منابع نفتی در حوزه آذرشهر وجود دارد

[stextbox id=”info” direction=”rtl” image=”null”] معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به مطالعات انجام شده، در حوزه مراغه و آذرشهر نفت وجود دارد اما با توجه به شرایط فعلی کشور اکتشاف و استخراج این منابع به صرفه نیست.   [/stextbox]     به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمد تقی پاکزاد …

[stextbox id=”info” direction=”rtl” image=”null”]

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به مطالعات انجام شده، در حوزه مراغه و آذرشهر نفت وجود دارد اما با توجه به شرایط فعلی کشور اکتشاف و استخراج این منابع به صرفه نیست.

 

[/stextbox]

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمد تقی پاکزاد صبح امروز  در نشست ستاد نفت و گاز استان آذربایجان شرقی، هدف از تشکیل ستادنفت و گاز و دیگر ستادهای متناظر را استفاده از ظرفیت‌های بالای استان برای ایفای نقش اساسی در شمال غرب کشور عنوان کرد و اظهار کرد: در مجموع به نظر می رسد با توجه به ظرفیت های بالای استان می توانن به جایگاهی بهتر از آنچه امروز استان قرار دارد دست یافت.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان‌شرقی افزود: دستیابی به جایگاهی بهتر می‌تواند نوید بخش اتفاقات قابل توجهی در زمینه اشتغال و جهش در حوزه دانشگاهی و بخش خصوصی باشد.

وی در رابطه با پیشنهاد یکی از اساتید دانشگاه در خصوص مطالعه درباره وجود منابع نفتی در استان، گفت: با توجه به مطالعات انجام شده، در حوزه مراغه و آذرشهر نفت وجود دارد اما با توجه به شرایط فعلی کشور اکتشاف و استخراج این منابع به صرفه نیست.

پاکزاد، خاطرنشان کرد: دولت معتقد است که خروجی طبیعی دانشگاه‌ها در صنعت شکل بگیرد و با تشکیل این ستادها امیدواریم این امر به نتیجه برسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *