آتش نشانی آذرشهر مجهز به دستگاه نجات پیشرفته شد

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی): رحیم حضرتی رئیس آتش نشانی آذرشهر،از تجهیز آتش نشانی این شهردای به ست هیدرولیک امداد و نجات پیشرفته خبر داد. رئیس آتش نشانی شهرداری آذرشهرادامه داد: تمام تلاش ما در واحد آتش نشانی نجات جان انسانها و به حداقل رساندن خسارات جانی و مالی در هر …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی):

رحیم حضرتی رئیس آتش نشانی آذرشهر،از تجهیز آتش نشانی این شهردای به ست هیدرولیک امداد و نجات پیشرفته خبر داد.

رئیس آتش نشانی شهرداری آذرشهرادامه داد: تمام تلاش ما در واحد آتش نشانی نجات جان انسانها و به حداقل رساندن خسارات جانی و مالی در هر حادثه ای است.

حضرتی ادامه داد: نمی‌توان برای جان انسانها ارزش گذاری کرد و برای حفظ ارزش جان هموطنان و همشهریان خود فقط بالا بردن سطح آموزش نیروها کافی نیست و باید تجهیزات مناسبی را در اختیار داشت.مسئول آتش نشانی شهرداری آذرشهر افزود: در حال حاضر با پیگیری‌های آقای شهردار توانسته ایم این آتش نشانی را به ست هیدرولیک امداد و نجات پیشرفته با قیمتی بالغ بر هشتصد میلیون ریال مجهز نماییم .

وی با تشکر ازمهندس اکبرنژاد شهردار آذرشهر به جهت مساعدت در خرید این ست افزود: در بحث کمبودهای آتشنشانی و خدمات ایمنی، نبود یک خودرو تجهیزبر کاملا حس می‌شود که امیدواریم با توجه ویژه به موضوع ، این مشکل نیز در آینده‌ی نزدیک حل شود.

حضرتی در پایان ضمن ابراز خرسندی از نگاه ویژه آقای شهردار به اهمیت جان افراد اضافه کرد: انشاء… شاهد اتفاقات ناگواری که به این ست نیاز داشته باشد نباشیم و همواره همشهریان و هموطنان خود را در سلامت کامل ببینیم.