آخرین نتایج از راه یافتگان به مجلس دهم

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: فرارو- نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در برخی حوزه های انتخابیه اعلام شد. به گزارش فرارو نتایج انتخابات به تفکیک استان ها و شهرستان ها که قطعی شده به شرح ذیل است. همچنین گرایش نامزدهای پیروز یا راه یافته به دور دوم انتخابات بر اساس …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

فرارو- نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در برخی حوزه های انتخابیه اعلام شد.

به گزارش فرارو نتایج انتخابات به تفکیک استان ها و شهرستان ها که قطعی شده به شرح ذیل است. همچنین گرایش نامزدهای پیروز یا راه یافته به دور دوم انتخابات بر اساس لیست های ارائه شده از سوی جریان های سیاسی مختلف کشور به تفکیک مشخص شده است.

 

آذربایجان شرقی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

ورزقان

علیزاده

اصولگرا

۱

ملکان

سلمان خدادادی

مستقل

۱

هشترود و چاراویماق

سید حمزه امینی

مستقل

۱

تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

علیرضا بیگی

اصلاح‌طلب

اصولگرا

۶

سراب و مهربان

یوسف داوودی

مجید نصیر پور

مستقل

اصلاح‌طلب

۱

*

بناب

اعزازی

مستقل

۱

بستان‌آباد

محمد وحدتی

مستقل

۱

مرند و جلفا

محمد حسن‌نژاد

محمد شافعی

مستقل

اصلاح‌طلب

۱

*

مراغه و عجب شیر

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین‌زاده

صدای‌ملت

مستقل

۱

میانه

یعقوب شیویاری
فرمند
اصولگرا
مستقل

۲

کلیبر و هوراند

قلی‌الله قلیزاده

اصولگرا

۱

اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی

مهدی حسینیان

اصلاح‌طلب

اصولگرا

۱

*

شبستر

علی لو
آقاپور
اصولگرا
مستقل

۱

*

آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور دوم

بوکان

محمدقسیم‌عثمانی اصلاح‌طلب

۱

مهاباد

جلال محمود زاده مستقل

۱

خوی

تقی کبیری اصولگرا

۱

ماکو و چالداران

عین الله شریف پور
محرم اکبرزاده
اصلاح‌طلب
مستقل

۱

*

نقده و اشنویه

عبدالکریم‌حسین‌زاده اصلاح‌طلب

۱

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ

میرزایی

مهدی عیسی زاده

مستقل
مستقل

۲

سردشت و پیرانشهر

محمود محمودپور مستقل

۱

ارومیه

نادر قاضی پور
اصولگرا

۳

اردبیل

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور‌دوم

پارس آباد و بیله سوار

ایرج بیگدلو

مستقل

۱

*

شکور پورحسین

*

خلخال و کوثر

بشیر خالقی

مستقل

۱

مشکین شهر

ولی ملکی

مستقل

اصولگرا

۱

*

محمود عباس‌زاده مشکینی

*

گرمی

میرحمایت میرزاده

اصلاح‌طلب

۱

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

رضاکریمی

اصلاح‌طلب

۳

ایلام

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور‌دوم

دهلران، آبدانان و دره‌شهر

شادمهرکاظم‌زاده
علی‌محمداحمدی
مستقل
صدای‌ملت

۱

*

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

جلال میرزایی
لطیف صادقی
سلام امینی
سارا فلاحی
اصلاح‌طلب
مستقل
مستقل
مستقل

۲

*

اصفهان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور ‌دوم

کاشان، آران و بیدگل

سید جواد ساداتی نژاد

اصولگرا

۱

اصفهان

۵

خوانسار و گلپایگان

علی بختیار

اصلاح‌طلب

۱

قمصر و نطنز

مرتضی صفاری

مستقل

۱

شاهین شهر، برخوار و میمه

حسینعلی حاجی‌دلیگانی

اصولگرا

۱

نجف‌آباد، تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

اصولگرا

۱

نائین، خور و بیایانک

عباسعلی پوربافرانی

مستقل

۱

اردستان

سید صادق طباطبائی‌نژاد

اصولگرا

۱

شهرضا

محمدرضا آقائی
سمیه محمودی
اصولگرا
مستقل

۱

*

فلاورجان

سید ناصر موسوی لارگانی

اصولگرا

۱

مبارکه

زهرا سعیدی مستقل

۱

چادگان، فریدون‌شهر و فریدن

اکبر ترکی

اصولگرا

۱

لنجان

محسن کوهکن

اصولگرا

۱

سمیرم

سلیمی

جعفری

مستقل

اصولگرا

۱

*

خمینی‌شهر

سیدمحمدجواد ابطحی اصولگرا

۱

البرز

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دوم

ساوجبلاغ

محمود بهمنی مستقل

۱

کرج

عزیر اکبریان
محمدجواد کولیوند
مستقل

مستقل

۲

بوشهر

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

دشتستان

محمد باقر سعادت

اصلاح‌طلب

۱

کنگان، دیر و جم

سکینه الماسی

مستقل

۱

دشتی و تنگستان

سید کمال شهریاری اصولگرا

۱

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری

اصلاح طلب

۱

تهران

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور‌دوم

دماوند و فیروزکوه

احمدرسولی‌نژاد مستقل

۱

ورامین و پیشوا

نقوی حسینی اصولگرا

۱

رباط کریم

۱

شهریار

حسن گروسی

محمد محمودی

مستقل
اصلاح‌طلب

۱

*

پاکدشت

محمد قمی

اصلاح‌طلب

۱

تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

۳۰

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

شهرکرد

سامان اردشیر نوریان اصلاح‌طلب

۱

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

علی کاظمی

قدرت الله حمزه

اصلاح‌طلب
اصولگرا

۱

*

بروجن

خدیجه ربیعی فرادنبه
علی نادری فرد
مستقل
مستقل

۱

*

لردگان

محمدخالدی‌سردشتی

مستقل

۱

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

بیرجند و درمیان

سید محمد باقر عبادی

اصولگرا

۱

قائنات

فرهاد فلاحتی

اصولگرا

۱

نهبندان و سربیشه

نظر افضلی

اصولگرا

۱

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

محمدرضا امیرحسن خانی

مستقل

۱

خراسان رضوی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

چناران و طرقبه

محمد دهقان

اصولگرا

۱

مشهد و کلات

۵

گناباد

حمید بنایی

مستقل

۱

تربت حیدریه

سعید باستانی

مستقل

اصولگرا

۱

*

ابوالقاسم‌خسروری

*

درگز

عبدالله حاتمیان اصلاح‌طلب

۱

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

بهروز بنیادی

اصلاح‌طلب

۱

نیشابور

حمید گرمابی
هاجر چنارانی
اصلاح‌طلب

مستقل

۲

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی

اصلاح‌طلب

۱

فریمان و سرخس

احسان قاضی‌زاده

اصولگرا

۱

سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

مقصودی
سبحانی فر
مستقل

اصلاح‌طلب

۲

قوچان و فاروج

رستمی‌ثانی

اصولگرا

۱

تربت جام و تایباد

رحیمی مستقل

۱

خراسان شمالی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

بجنورد

علی اکبری

اصلاح‌طلب

۲

علی‌قربانی

اطلاح‌طلب

شیروان

عبدالرضا عزیزی

مستقل

۱

اسفراین

هادی قوامی

اصولگرا

۱

خوزستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

اهواز

۳

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

اصولگرا

۱

شوش

سیدراضی نوری اصولگرا

۱

اندیمشک

فریدون حسنوند

اصولگرا

۱

شوشتر

سهراب گیلانی

مستقل

۱

مسجد سلیمان

عسگر ظاهری
علیرضا زرناصری
مستقل
اصولگرا

۱

*

دزفول

عباس پاپی ‌زاده

مستقل

۱

رامهرمز

اقبال محمدیان مستقل

۱

خرمشهر

عبدالله سامری

مستقل

۱

شادگان

مجید ناصری نژاد

اصولگرا

۱

دشت‌آزادگان

قاسم ساعدی اصولگرا

۱

آبادان

۳

ایذه و باغملک

۱

بهبهان

محمودرضاضرغامی اصلاح‌طلب

۱

زنجان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

زنجان و طارم

۲

ابهر و خرمدره

محمدرضاخان‌محمدی
محمد عزیزی
اصولگرا
مستقل

۱

*

خدابنده

احمد بیگدلی
البرز حسینی
مستقل
مستقل

۱

*

ماهنشان، انگوران و ایجرود

مرتضی خاتمی مستقل

۱

سمنان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

سمنان و مهدیشهر

۱

شاهرود

سیدحسن حسینی شاهرودی

اصولگرا

۱

دامغان

 حسن بیگی

مستقل

۱

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب

مستقل

۱

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

زاهدان

علیم یارمحمدی

اصلاح‌طلب

۲

حسینعلی‌شهریاری اصولگرا

خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین

علی کرد

مستقل

۱

سراوان

محمدباسط درازهی

مستقل

۱

زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

مستقل
مستقل

۲

چابهار، نیکشهر و کنارک

عبدالغفور ایران‌نژاد

مستقل

۱

ایرانشهر و سرباز

عبدالناصردرخشان

اصلاح‌طلب

۱

فارس

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی
اصغر محمودی
اصولگرا
مستقل

۱

*

شیراز

۴

لامرد و مهر

محسن علوی اصلاح‌طلب

۱

داراب و زرین دشت

محمدجوادعسگری
رضا انصاری
اصولگرا

اصلاح‌طلب

۱

*

خرامه، سروستان و کوار

داریوش‌اسماعیلی اصولگرا

۱

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت

۱

آباده، بوانات و خرم‌بید

زارع مستقل

۱

لارستان، خنج و گراش

جمشید جعفرپور اصولگرا

۱

جهرم

۱

اقلید

سیدحسین‌افضلی مستقل

۱

سپیدان

۱

رستم و ممسنی

۱

کازرون

رضازاده مستقل

۱

فسا

جمالی نوبندگانی مستقل

۱

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند

کوروش کرم پور اصلاح‌طلب

۱

قزوین

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

قزوین و آبیک

سیده حمیده زرآبادی اصلاح‌طلب

۲

تاکستان

بهمن طاهرخانی

اصلاح‌طلب

۱

بوئین‌زهرا

روح الله بابایی

اصلاح‌طلب

۱

قم

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

دور اول

تعداد کرسی

دور دوم

قم

احمد امیرآبادی

علی لاریجانی

مجتبی ذولنوری

اصولگرا
مستقل
اصولگرا

۳

کردستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

بیجار

حمدالله کریمی اصلاح‌طلب

۱

مریوان و سروآباد

منصور مرادی

امید کریمیان

مستقل
مستقل

۱

*

سقز و بانه

محسن بیگلری مستقل

۱

قروه و دهگلان

علی محمد مرادی مستقل

۱

سنندج، دیوان دره و کامیاران

۲

کرمان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

کرمان و راور

محمدرضا‌پورابراهیمی
محمدمهدی زاهدی
اصولگرا
اصولگرا

۲

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

علی نیکزاد مستقل

۱

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

احمد حمزه اصلاح‌طلب

۱

جیرفت و عنبرآباد

یحیی کمال پور مستقل

۱

بافت، رابر، ارزوئیه

علی برز بختیاری اصلاح‌طلب

۱

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور بیگلری مستقل

۱

شهربابک

علی اسدی

اصلاح‌طلب

۱

رفسنجان و انار

احمد محمدی انارکی اصلاح‌طلب

۱

زرند و کوهبنان

حسین امیری‌خامکانی

اصلاح‌طلب

۱

کرمانشاه

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

اسلام‌آباد غرب

حشمت‌الله‌فلاحت‌پیشه

مستقل

۱

کنگاور و بیستون

حسن سلیمانی

اصولگرا

۱

سنقر و کلیایی

سیدجواد حسینی کیا

اصولگرا

۱

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

فرهاد تجری

مستقل

۱

پاوه

شهاب نادری

اصولگرا

۱

کرمانشاه

عبدالرضا مصری

اصولگرا

۳

*

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

بویراحمد و دنا

غلام محمد زارعی مستقل

۱

کهگیلویه و بهمئی

عدل هاشمی‌پور

مستقل

۱

گچساران

غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب

۱

گلستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

علی‌آباد کتول

۱

گنبد کاووس

قرجه‌طیار

اصلاح‌طلب

۱

رامیان و آزادشهر

ابراهیمی مستقل

۱

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

۱

مینودشت و کلاله

۱

گرگان و آق‌قلا

۲

گیلان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

آستارا

ولی داداشی

مستقل

۱

فومن

محمدمهدی‌افتخاری اصلاح‌طلب

۱

لنگرود

مهرداد لاهوتی اصلاح‌طلب

۱

تالش، رضوانشهر و ماسال

محمود شکری اصولگرا

۱

لاهیجان و سیاهکل

ذبیح‌الله نیک‌فر اصولگرا

۱

صومعه‌سرا

سیدکاظم دلخوش صدای‌ملت

۱

انزلی

حسن خسته‌وند اصولگرا

۱

رودسر و املش

اسدالله عباسی

اصولگرا

۱

آستانه اشرفیه

محمدحسین قربانی اصلاح‌طلب

۱

رودبار

صمد مرعشی مستقل

۱

رشت

غلامعلی جعفرزاده اصلاح‌طلب

۳

لرستان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

خرم‌آباد

محمد بیرانوند

محمدرضا ملک‌شاهی‌راد

مرتضی محمودوند

اعظم محمد نیا

مستقل
مستقل
مستقل
مستقل

۲

*

سلسله و دلفان

علی رستمیان مستقل

۱

کوهدشت

الله یار ملکشاهی مستقل

۱

الیگودرز

محمد خدا بخشی مستقل

۱

درود و ازنا

حسین گودرزی
مجید کیان پور
اصولگرا
مستقل

۱

*

پلدختر

سید حمیدرضا کاظمی اصولگرا

۱

بروجرد

علاءالدین بروجردی
هادی مقدسی

عباس گودرزی

فاطمه مقصودی

اصولگرا
مستقل
مستقل
مستقل

۲

*

مازندران

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دور دوم

بابل

علی‌نجفی‌خوشرودی اصلاح‌طلب

۲

ساری

علی‌اصغریوسف‌نژاد
محمد دامادی
اصلاح‌طلب

اصلاح‌طلب

۲

نوشهر و چالوس

احمدی لاشکی صدای‌ملت

۱

نکا، بهشهر و گلوگاه

محمد علی شاعری مستقل

۱

آمل و لاهیجان

عزت‌الله یوسفیان ملا مستقل

۱

بابلسر و فریدونکنار

ولی الله نانوا کناری اصولگرا

۱

نور و محمود‌آباد

صفرعلی اسماعیلی مستقل

۱

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

عبدالله رضیانی

سید کمال علیپور

سید علی ادیانی‌راد

اصلاح‌طلب

اصولگرا

اصولگرا

۲

*

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد

شمس‌الله‌شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب

۱

مرکزی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی اصولگرا

۲

شازند

صاحب علی غفاری
علی ابراهیمی
مستقل
اصلاح‌طلب

۱

*

دلیجان و محلات

علیرضا سلیمی اصولگرا

۱

ساوه و زرندیه

شهلا میرگلو بیات
محمدرضا منصوری
اصولگرا
مستقل

۱

*

خمین

محمدابراهیم‌رضایی مستقل

۱

تفرش، آشتیان و فراهان

محمد حسینی مستقل

۱

هرمزگان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

میناب، جاسک و سیریک

مصطفی‌ذولقدر اصلاح‌طلب

۱

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

هاشمی‌تختی‌پور

احمد مرادی

محمد آشوری

اصولگرا
مستقل
اصولگرا

۳

بندرلنگه، بستک، پارسیان

خالد زمزم نژاد

احمد جباری

اصلاح‌طلب

اصولگرا

۱

*

همدان

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

رزن

حسن لطفی

اصلاح‌طلب

اصولگرا

۱

*

عطاالله سلطانی صبور

*

اسدآباد

اکبر رنجبرزاده

اصولگرا

۱

نهاوند

حسن بهرام‌نیا

اصولگرا

۱

بهار و کبودرآهنگ

محمد علی پورمختار

اصولگرا

۱

تویسرکان

محمدمهدی مفتح

اصلاح‌طلب

۱

ملایر

محمد کاظمی

اصلاح‌طلب

۲

همدان

حاجی بابایی
امیر خجسته
اصولگرا
مستقل

۲

یزد

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعدادکرسی

دوردوم

یزد و صدوق

سیدابوالفضل‌موسوی

اصلاح‌طلب

۱

اردکان

محمدرضا تابش

اصلاح‌طلب

۱

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

۱

تفت و میبد

کمال دهقانی

اصلاح‌طلب

۱

اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه

نامزد(ها)

گرایش

تعداد کرسی

دور دوم

زرتشتیان

اسفندیار اختیاری مستقل

۱

کلیمیان‌

مره‌صدق

مستقل

۱

ارامنه شمال

کارن خانلری

مستقل

۱

آشوری

یوناتن بت‌کلیا

مستقل

۱

ارامنه جنوب

ژرژیک آبرامیان مستقل

۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *