پلیس: هیچ مورد امنیتی در انتخابات نداشتیم

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: فرمانده نیروی انتظامی: انتخابات سراسر کشور در نهایت امنیت کامل برگزار شد و تمامی مرزها تحت کنترل بود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرتیپ حسین اشتری در نشست خبری پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و در تشریح وضعیت …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

فرمانده نیروی انتظامی: انتخابات سراسر کشور در نهایت امنیت کامل برگزار شد و تمامی مرزها تحت کنترل بود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرتیپ حسین اشتری در نشست خبری پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و در تشریح وضعیت امنیتی کشور در روزهای قبل و بعد انتخابات در جمع خبرنگاران افزود: نیروی انتظامی از ماههای گذشته خودش را برای تامین امنیت انتخابات آماده کرده بود و از تمام ظرفیتها با تعامل با سپاه، بسیج،‌ ارتش ،‌نیروهای امنیتی برای برقراری نظم امنیتی کشور استفاده کرد.

وی تصریح کرد: در روزهای قبل ،‌ روز انتخابات و امروز هیچ مورد امنیتی نداشتیم و امنیت کامل در مرزها و شهرهای سراسر کشور برقرار است.

سردار سرتیپ حسین اشتری تاکید کرد: همچنان شمارش آرا در برخی شعب اخذ رای ادامه دارد و همکارانم در نیروی انتظامی تا پایان شمارش آرا و برای حفاظت از صندوقها در محلهایی که فرمانداریها مشخص کرده اند حضور خواهند داشت.

وی درباره تهدیدات امنیتی خنثی شده در روزهای اخیر نیز گفت: یکسری عوامل خارجی در ماه های گذشته به مرزهای کشور رسیده بودند که با همکاری سپاه پاسداران، ‌ارتش و نیروی انتظامی تحرکات آنها خنثی شد.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: در چند ماه گذشته هیچ حرکتی از سوی ضد انقلاب و اشرار در مرزهای ما وجود نداشته و امنیت کاملا برقرار است.

سردار اشتری درباره دستگیری های احتمالی در روز انتخابات که در برخی از رسانه ها مطرح شده بود، گفت: گزارش هایی در این زمینه به دست ما رسید و برخی تخلفات انتخاباتی و تحرکات خلاف قانون ثبت شد چون همکاران ما در سراسر کشور پیگیری کردند اما در مجموع نسبت به انتخابات سالهای گذشته ناچیز بوده است.

اشتری تصریح کرد: نیروی انتظامی تلاش ویژه ای برای برقراری نظم امنیتی کشور داشته است که همین جا از تلاش همکاران قدردانی می کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *