رفتن به بالا
  • یکشنبه - 23 اسفند 1394 - 19:32
  • کد خبر : ۳۲۴۰۴
  • مشاهده :245 views
فرماندار شهرستان آذرشهر:

حفظ محیط زیست ، کاربری باغات و منابع طبیعی برای نسلهای آینده یک وظیفه عمومی و همگانی است

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:    علیار راستگو،فرماندار شهرستان آذرشهر در مراسمی که به مناسبت هفته منابع طبیعی درمدرسه انقلاب آذرشهر برگزار شد؛ با کاشت یک نهال اثرات حفاظت از محیط زیست و درختکاری را بیان کرد. وی افزود: در شرایط کنونی تکلیف ما حفظ منابع زیست محیطی و ایجاد فضای سبز […]

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

 

علیار راستگو،فرماندار شهرستان آذرشهر در مراسمی که به مناسبت هفته منابع طبیعی درمدرسه انقلاب آذرشهر برگزار شد؛ با کاشت یک نهال اثرات حفاظت از محیط زیست و درختکاری را بیان کرد. وی افزود: در شرایط کنونی تکلیف ما حفظ منابع زیست محیطی و ایجاد فضای سبز برای آیندگان می باشد.

راستگو افزود:هر شهروندی باید به حقوق شهروندان احترام گذاشته و با عمل به قانون در پاکسازی محیط زندگی و سبزینه کردن شهر و آبادی خود ادای وظیفه نماید.

فرماندار شهرستان آذرشهر تصریح کرد:انسان برای تداوم زندگی به درخت و طبیعت آباد نیاز دارد و بالندگی انسان در گرو طبیعتی سالم و آباد است.

وی در ادامه گفتار خویش سهم کشاورزان و باغداران را در فضای سبز و درختکاری بیشتر دانست و اظهار کرد:هر چند ایجاد باغات و فضای سبز به قصد انتفاع باشد اما ذخایر آبی موجود ایجاب می نماید درختانی که نیاز آبی کمتری دارند،کاشت شوند.

راستگو در پایان خاطر نشان ساخت: حفظ محیط زیست وکاربری باغات و منابع طبیعی برای نسلهای آینده یک وظیفه عمومی و همگانی است.

منبع فرمانداری

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه