یک دزدی پیدا شده و فریاد دزد، دزد سر می زند

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  چندتن از اهالی رسانه تبریز، به بهانه عید نوروز نشست صمیمی حدود ۲ ساعته با منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و همچنین استاندار سابق آذربایجان شرقی داشتند.  به نقل از تبریزبیدار، چندتن از اهالی رسانه تبریز، به بهانه عید نوروز نشست صمیمی …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

چندتن از اهالی رسانه تبریز، به بهانه عید نوروز نشست صمیمی حدود ۲ ساعته با منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و همچنین استاندار سابق آذربایجان شرقی داشتند.

 به نقل از تبریزبیدار، چندتن از اهالی رسانه تبریز، به بهانه عید نوروز نشست صمیمی حدود ۲ ساعته با منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و همچنین استاندار سابق آذربایجان شرقی داشتند.

اهم موارد مطرح شده  احمد علیرضا بیگی در این گفتگو بدین شرح است:

ما منتظر تحقق وعده های دولت در گشایش معیشت مردم هستیم و پشتیبان سیاست های بهبود وضعیت اقتصادی خواهیم بود.

۳سال است که توده های ضعیف جامعه با شرایط سخت و گفتار درمانی مواجه هستند و باید نظام اجتماعی فراگیر را از دولت مطالبه کرد.

وقتی سخن از شهر تبریز۲۰۱۸ و شهربین المللی می زنیم نشان دهنده این است که زیرساخت های لازم در سال های قبل  به وجود آمده است.
در کنار انتقاد  از سیاستهای کلی دولت، حامی هر اقدامی برای بهبود شرایط اقتصادی خواهیم بود.
تلاش می کنیم  در سند برنامه ششم توسعه این امر را به دولت تکلیف کرده و ردیف اعتباری در بودجه های سالانه برای آن تعیین کنیم.
معتقدم وظیفه نماینده مجلس پیگیری حقوق مردم طبق قانون اساسی و سند چشم انداز است و باید  فارغ از نگرشهای سیاسی و حزبی و از جایگاه فراتر از اصولگرایی و اصلاح طلبی حقوق مردم را پیگیری کنیم.
بیگی مثل گذشته ارتباط تنگاتنگ با مردم را حفظ کرده و چار جویی برای عموم مردم را در صدر اولویت های خود قرار خواهد داد.

این دولت نه تنها اشتغال زایی و مشکلات مسکن مردم را حل نکرد بلکه امرار معاش و نان آن ها را هم گرفت. از جوان چگونه می توانیم انتظار تشکیل خانواده داشته باشیم؟ به جد معتقدم که دولت در این قضیه نقض غرض کرد.

همگان باید تلاش کنیم تا بساط دولت اشرافی و ریخت و پاش و تشریفات برچیده شود.
ایده ای در ذهن دارم که بر اساس آن با تعریف منافع مشترک برای استان های شمال غرب ایران و استان های همجوار درکشورهای همسایه می توان همکاری هایی در قالب دیپلماسی پارلمانی را ترتیب داد.
وقتی میتوانیم باکشورهای همسایه همکاری داشته باشیم قطعا در مجموعه استان و منطقه شمال غرب می توانیم همکاری گسترده ای برای توسعه را شکل دهیم

دولت یازدهم در عمر سه ساله ی خود نتوانسته منشا تحقق پروژه های ملی در سطح کشور باشد و پیش بینی من این است که  با توجه به ادامه این روند در سال آخر دولت هم اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

از اوایل سال۹۵ به دلیل تغییر دولت در آمریکا شاهد بدعهدی های آشکارتر از سوی آنان در قبال جمهوری اسلامی خواهیم بود.
برایم جالب و خنده دار  است که یک دزدی پیدا شده و فریاد دزد، دزد سر می زند…
هرچه دغدغه های معیشتی مردم را تامین کنیم؛ انتخاب آگاهانه و بهتری خواهند داشت.
اگر نیازهای مردم را برطرف کنیم، پول سرنوشت مردم را تغییر نخواهد داد.
جلسات بیگی با مردم شبیه روز رستاخیز بود و مردم، مشکلات را از بیگی پیگیری می کردند.

در یکی از روزهای تبلیغات، به روستای سبلاب آذرشهر رفتیم. یک مرد تنومندی سراغ من آمد و مرا در آغوش گرفت و گریه کرد. گفتم چه اتفاقی برایت افتاده؟ گفت: مرا یادت می آید؟ گفتم نه گفت: در دوران استانداری به روستای آمده بودی و یک نامه ی کوتاه به جیبت کتت گذاشتم و قسمت دادم که آن رابخوانی  و چند روز بعد از کمیته امداد با من تماس گرفتند و گفتند بیا تبریز تا مشکلت را حل کنیم. رفتم کمیته امداد تبریز گفتند آقای بیگی به ما دستور داده که مشکلت را حل کنیم.چه مشکلی داری؟ گفتم پسرم به خاطر سه میلیون تومان معوقه به زندان رفته و توان حل مشکل را نداریم. کمیته امداد هم این مشکل را حل کرد و پسرم آزاد شد و من خودم را مدیون تو می دانم.

نتیجه ی محبوس شدن در کاخ استانداری بوجود آمدن رانت خواهد بود.

باید از کاخ استانداری بیرون آمد و صحبت های تلخ مردم را شنید، چراکه همین صحبت ها برای چاره اندیشی الزامی هستند.
مسائلی مانند احیای دریاچه ارومیه و مشکل مجموعه ماشین سازی تبریز را مستقیما  و به طور جدی پیگیری خواهم کرد.

در دور دوم انتخابات تبریز، آذرشهر و اسکو باید به دوستان بیگی کمک کرد تا به مجلس راه یابند.   تبریز محل هندوانه های بریده نشده نیست
برای مردم تبریز، سابقه و کارنامه افراد مهم است نه لیست های سیاسی وجناحی و…
قرائت جدیدی از اصولگرایی در مجلس دهم ارائه خواهد شد و قرائت ما برمحور حقوق مردم خواهد بود.

 

آقای احمدی نژاد را از مراسم افطاری سال گذشته  را ندیدم و ارتباطی با وی  نداشتم و حتی بعد از انتخابات نیز ایشان را ندیده ام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *