رویکرد اقتصاد مقاومتی احیای ظرفیتهای راکد است

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی):  متن پیام مهندس اکبرنژاد به شرح ذیر می باشد: یا مقلب القلوب و الا بصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال نوروز عید بزرگ ایرانیان است که هر ساله به هنگام آغاز سال نو آن را جشن گرفته …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان(حمید محمدی): 

متن پیام مهندس اکبرنژاد به شرح ذیر می باشد:
یا مقلب القلوب و الا بصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول والاحوال
حول حالنا الی احسن الحال
نوروز عید بزرگ ایرانیان است که هر ساله به هنگام آغاز سال نو آن را جشن گرفته و این آئین کهن و رسومات تاریخی آن را در کنار یکدیگر گرامی می دارند.
سال ۹۴ سالی پر از رویدادهای گوناگون برای ملت ایران بود که دستاوردهای بزرگی را برای کشورمان به همراه داشت. مذاکرات هسته ای که با هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی و تدابیر ریاست محترم جمهور و تلاش های تیم مذاکره کننده به نتیجه رسید و در نهایت با اجرای برجام منجر به برداشته شدن تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران شد، رویدادی مهم و بزرگ در سال ۹۴ محسوب می شود.
در ماه پایانی این سال نیز شاهد رقم خوردن حماسه بزرگ ملت ایران در انتخابات هفتم اسفند بودیم که با حضور پرشور و مشارکت حداکثری خود شرایط پیشرفت بیشتر کشور را فراهم کردند.
بار دیگر نقشه راه سال نو از سوی مقام معظم رهبری ترسیم شد و سال ۹۵ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نامگذاری شده باید با توجه به زمینه های ایجاد شده تمامی تلاش خود را برای تحقق اقتصاد مقاومتی و شکوفایی ظرفیت ها و استعدادهای داخلی به کار بگیریم.
اینجانب ضمن تبریک سال نو به تمامی هموطنان به خصوص مردم شریف آذرشهر اعلام می کنم شهرداری آذرشهرهمان طور که در سال گذشته در جهت عمران و آبادانی شهرستان آذرشهر گام برداشت که نمونه آن در سطح شهر قابل مشاهده است، در سال ۹۵ نیز با سرلوحه قراردادن اقتصاد مقاومتی در جهت ساختن بیشتر شهرآذرشهر تلاش خواهد کرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *