تبریک پوتین به اسد برای بازپس‌گیری پالمیرا

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان:  رئیس جمهوری روسیه تماس تلفنی با همتای سوری خود برقرار کرد که در این تماس به وی به مناسب بازپس‌گیری شهر پالمیرا از تروریست‌ها تبریک گفت. به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در این تماس تلفنی که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان: 

رئیس جمهوری روسیه تماس تلفنی با همتای سوری خود برقرار کرد که در این تماس به وی به مناسب بازپس‌گیری شهر پالمیرا از تروریست‌ها تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در این تماس تلفنی که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه با وی برقرار ساخت، عنوان داشت، اراده ارتش سوریه برای بازپس‌گیری این شهر از تروریست‌ها و همچنین حمایت کارآمد نیروهای هوایی روسیه به تحقق این دستاورد بزرگ برای سوریه و بشریت انجامید.

اسد گفت: پالمیرا ظرف قرن‌های گذشته چندین بار تخریب شد و همانطور که در گذشته بازسازی و ترمیم شد، ما مجددا آن را ترمیم خواهیم کرد تا گنج و میراثی تمدنی برای جهان باشد.

ولادیمیر پوتین نیز به مناسب بازپس‌گیری شهر پالمیرا از تروریست‌ها به اسد تبریک گفت و تاکید کرد که ارتش روسیه به حمایت از سوریه در مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *