یرای بدست آوردن حداقل ۴۰ کرسی در دوره دوم تلاش می کنیم

پایگاه خبری توفارقان– آذرشهر , گوگان , ممقان: منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس دهم با اشاره به این که دور دوم انتخابات برای ما مهم تر از دور اول است گفت:ما برای بدست آوردن حداقل ۴۰ کرسی در دور دوم تلاش می کنیم. محمد رضا عارف سر لیست اصلاح‌طلبان تهران در گفت وگو با …

پایگاه خبری توفارقانآذرشهر , گوگان , ممقان:

منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس دهم با اشاره به این که دور دوم انتخابات برای ما مهم تر از دور اول است گفت:ما برای بدست آوردن حداقل ۴۰ کرسی در دور دوم تلاش می کنیم.

محمد رضا عارف سر لیست اصلاح‌طلبان تهران در گفت وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا با بیان این که ما برای پیشبرد اهدافمان نیازمند یک اکثریت اصلاح طلب و اعتدال گرا هستیم گفت: دور دوم انتخابات در اردیبهشت ماه برای ما از دور اول مهم تر و حیاتی تر است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما در دور دوم از مستقلین حمایت می کنید؟ ، اظهار داشت: با توجه به این که ۶۹ کرسی در دور دوم وجود دارد ما جدای از کاندیداهای ائتلاف اصلاح طلبان در برخی از شهرستان ها که فاقد کاندیدا هستیم از مستقل ها حمایت می کنیم.

رئیس شورای سیاست گذاری ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان در پایان اظهار داشت:باید در بدترین حالت ممکن برای بدست آوردن حداقل ۴۰ کرسی در دور دوم تلاش کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *